Caroline Stanbury, Mikonos’ta Tatilde Kocası Sergio’yu Öpüyor – Hollywood Life


Caroline Stanbury


Galeriyi görüntüle

Image Credit: YALNIZ BİR KURT / MEGA

Caroline Stanbury onun ve kocasının yeni fotoğraflarında güneşi mutlu bir şekilde ıslattı Sergio CarralloYunanistan’ın Mykonos kentine tatil. bu Dubai’nin Gerçek Ev Kadınları 46 yaşındaki yıldız, çiftin yazlık evinin soyulmasından birkaç gün sonra 29 Haziran’da devasa bir yatta eğlenirken pembe seksi bir mayo giydi. Ancak sarışın güzelin 27 yaşındaki sevgilisiyle yatta ne kadar rahat göründüğü düşünülürse, olay Caroline’ı çok fazla sarsmışa benzemiyor.

Caroline Stanbury
Caroline Stanbury ve kocası, Haziran 2022’de Myknonos’ta (Fotoğraf: A LONE WOLF / MEGA)

Caroline’ın muhteşem pembe mayosu seksi ince figürünü öne çıkardı. Dışarıdaki rüzgarda zarifçe savrulmak için sarı saçlarını saldı. Caroline, görünümünü bir çift kahverengi güneş gözlüğü, altın yüzük ve bileziklerle süsledi.

Caroline ve Sergio yatta romantik bir öpücük paylaştılar. İngiliz girişimciden neredeyse 20 yaş daha genç olan Sergio, gömleksizdi ve bir çift renkli Louis Vuitton mayo giyiyordu. Boynuna da gümüş bir zincir kolye takmıştı.

Caroline Stanbury
Caroline Stanbury, 29 Haziran’da Yunanistan, Mykonos’ta (Fotoğraf: A LONE WOLF / MEGA)

27 Haziran’da Caroline, Mikonos’taki tatil evinin Sergio ile birlikte geldikten birkaç saat sonra soyulduğunu açıkladı. “böyle …. Tatilimize yola çıkıp 3 saat içinde indikten sonra soyulduk” dedi. Altıncı Sayfa. Caroline, ailesinden “çok şey” çalan ve Yunanistan’da kızını kutlayan soygunculara “eve döndüklerini” söyledi. yasemin, Genel Ortaöğretim Sertifikasını aldığı için. Bravo yıldızı ayrıca davetsiz misafirler tarafından açılan ardına kadar açık bagajının ve tatil pedinin giriş noktasındaki kırık kilidin görüntülerini de gösterdi. “Güvende kalın… Şimdi güvenlik tuttum,” dedi.

Caroline ana oyuncu kadrosundan biridir. Dubai’nin Gerçek Ev Kadınları. Dizinin galasında Sergio ile evlenme ihtiyacı hissetmediğini açıkladı, ancak insanlar aralarındaki yaş farkı nedeniyle onun Caroline’ın “oyuncak çocuğu” olduğunu düşündükleri için Sergio, evlenmeleri konusunda ısrar etti. Çift, o yılın başında nişanlandıktan sonra 2021 yılının sonlarında evlendi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/30/rhodubai-caroline-stanbury-husband-kiss-pink-swimsuit-vacation-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir