Caroline Manzo, Yeni ‘RHONJ’ Röportajında ​​Teresa Giudice’ye ‘Canavar’ Diyor – Hollywood Life


Caroline Manzo Teresa Giudice


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Heidi Gutman/Bravo

Aradan sekiz yıl geçti Teresa Giudice ve eski kocası, Joe Giudiceçeşitli dolandırıcılık suçlarından hüküm giydi – New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları şap Caroline Manzo, 61, eski çiftin federal hükümetle başını belaya sokup sokmadığına dair rekoru kırıyor. Teresa ve Joe’nun 2013’teki iddianamesinde topu hareket ettirmediğini söylerken, hükümete ilk çağrı yapıldığında orada olduğunu açıkladı. Altıncı Sayfa‘nin 18 Mayıs Perşembe günü New York’ta düzenlenen “Reali-Tea” Canlı etkinliği. “Oradaydım,” diye onayladı. Onun kızı, Laurensonra ekledi, “Ama kim olduğunu asla söylemeyeceğiz.”

Caroline ayrıca, insanların eski rol arkadaşı hakkında FBI’ı arayan kişinin kendisi olduğunu düşünmesinin umurunda olmadığını çünkü gerçeği bildiğini ve Teresa’nın hapsedilmesinin arkasındaki kişi hakkında gevezelik ederek daha fazla dram yaratmak istemediğini söyledi. “Bu fare olmakla ilgili bile değil. İkincil hasar denen bir şey var” diye açıkladı. “Peki, bir şey söylediğinde kim incinecek? Bu gerçeği söyleyerek kime zarar verecek?”

Caroline Manzo Teresa Giudice
Caroline Manzo, Teresa Giudice’nin karakteri ve onun ‘RHONJ’ draması hakkında konuşurken tek kelime etmedi (Fotoğraf: Heidi Gutman/Bravo)

“Benim hakkımda istediğine inanabilirsin. Asla yapmadığımı biliyorum – bunu asla yapamam, ” Yemek, Aşk ve Kaos ev sahibi ekledi, “ama beni suçlamak seni daha iyi hissettiriyorsa, tamam, o zaman senin gerçeğin. Günümü değiştirmeyecek.”

50 yaşındaki Teresa, arkasında Caroline’ın olduğuna ve Joe’nun federal hükümetle başının belaya girdiğine inandığını itiraf etti. New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları 2016’da 7. sezonun yeniden birleşmesi. Teresa rol arkadaşına “İçgüdülerime göre ya sen ya sen ve Caroline bana tuzak kurdunuz,” dedi. jacqueline laurita, o zaman. “Siz her şeyin arkasındaydınız, hükümeti aradınız. Her şey.” Jacqueline’in arkasında olması oldukça garip olurdu, çünkü o ve Teresa kısa bir süre önce bir anlaşmazlık yaşadıktan yıllar sonra bir arkadaşlık kurdular.

New Jersey'nin Gerçek Ev Hanımları 1. Sezon
Danielle Staub, Teresa Giudice, Jacqueline Laurita, Caroline Manzo ve Dina Manzo dahil (soldan sağa) ‘The Real Housewives of New Jersey’ 1. Sezon oyuncu fotoğrafı (Fotoğraf: Mitch Haaseth/Bravo Tv/Kobal/Shutterstock)

NYC etkinliğine katıldığı sırada Caroline, Teresa’nın karakteri hakkında yorum yapmayı da kendine görev edindi. Dört çocuk annesi, herkesin bildiği gibi, yıllar boyunca pek çok dramaya karıştı ve son zamanlarda bildirildi. New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları Yapımcılar, Teresa ve baldızı arasındaki zehirli düşmanlık nedeniyle 14. Sezonda nasıl ilerleyeceklerinden emin değiller. melisa Gorga. “1. Sezonun günlerini özlüyorum Teresa. Ben… beni bu kadar üzen şey bu çünkü göbekten gülüyorduk, ”diye hatırladı Caroline samimi bir şekilde. “Birbirimiz için oradaydık. Biz bu yolculuktaydık.”

Ne yazık ki Caroline, Teresa’nın şöhretin onu değiştirmesine izin verdiğine inandığını söyledi. Caroline, “Şöhret çok çok tehlikeli bir şeydir ve kim olduğunuza tam olarak bağlı değilseniz, o b*******’e inanırsınız,” dedi. “Şöhret kafasına girdi ve ben burada duracağım bugüne kadar – bu ana kadar – onu her zaman savunmuş olmam gerçeğinde. Hatta “ileri geçmek için herkesin üzerine basacak” bir “canavar” olan Teresa’ya kadar gitti. Teresa henüz Caroline’ın sözlerini kamuoyuna açıklamadı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/19/caroline-manzo-teresa-giudice-monster-called-feds-interview-rhonj/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir