Caroline Manzo, Melissa Gorga’nın ‘Too Old’ Diss’ine (Özel) Yanıt Verdi – Hollywood Life


Caroline Manzo


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları şap Caroline Manzo hakkında büyük bir bomba attı melisa gorga ekranda göründüğünde son bölüm ile ilgili HollywoodYaşamı‘S Puh-Lease’e Dikkat! dijital ses dosyası. 61 yaşındaki Caroline, yengesini doğruladı jacqueline laurita43 yaşındaki Melissa’nın Caroline’ın dizide rol almak için “çok yaşlı” olduğunu söylediği iddia ediliyor. RHONJ yıllar önce, üç kadın da hala birlikte şovdayken. “O söyledi. Bunu söylediği zamanı hatırlıyorum. Ve bunun için onu suçlamıyorum, ”dedi Caroline HLyeni sezonunun tanıtımını yaparken YouTube yemek programı (15 Mart’ta gösterime girecek) ve yakında çıkacak olan yemek kitabı (2024 Sonbaharında çıkacak).

Caroline, Melissa’nın bu yorumu yüzüne karşı yapmadığını, ancak “duyduğunu” ve buna alınmadığını açıkladı. “O zamanlar bile, Melissa kaç yaşında, 42 mi? 61 yaşındayım. Anlıyorum,” dedi Caroline. “Tamam aşkım. O zamanlar ben 50 yaşındaydım. O da 30 yaşındaydı. Yani bu 30 yaşındaki bir çocuğun zihninden. Peki buna nasıl kızabilirim?”

Eski Bravo yıldızı, Melissa’yı savunmaya devam etti ve “On Display” şarkıcısının yorumuna neden “kızmayacağını” açıkladı. “Nereden geldiğini her zaman bir şekilde çözmelisin. O zamanlar anladım ve şimdi anlıyorum, ”diye paylaştı Caroline. “Yani, evet o söyledi ve evet umurumda değil, çünkü anlıyorum.”

melisa gorga
Melisa Gorga; Caroline Manzo (Fotoğraf: Shutterstock)

Melissa’yı Ocak ayında Instagram’da Caroline hakkında yorum yapmakla suçlayan 54 yaşındaki Jacqueline’di. Bir hayranı Jacqueline’e Melissa ve Caroline’ın ilişkisini sordu ve o cevap verdi, “Sanırım arkadaş canlısı tanıdıklar. Melissa her zaman Caroline’ın şov için çok yaşlı ve sıkıcı olduğunu söylerdi. (O değil).” Melissa daha sonra Jacqueline’in iddialarını reddetmek için Instagram’a gitti ve ısrar etti. “Caroline’i seviyor.”

Caroline Manzo
Caroline Manzo, BravoCon 2022’de (Fotoğraf: Shutterstock)

Üzerinde Puh-Lease’e Dikkat! podcast, Caroline’ın Melissa hakkında söyleyecek daha güzel şeyleri vardı ve Joe Gorga, BravoCon 2022’de yeniden bir araya gelmelerini savunurken. “BravoCon’da Joe ve Melissa ile konuşurken birçok insanın söyleyecek çok şeyi olduğunu biliyorum. Pekala, harika, ne düşünmek istiyorsan onu düşün. Ben kendi aklım olan büyük bir kızım ve kendi kararımı kendim veririm, ”dedi Caroline. “Onları gördüğüme çok sevindim. Bana hiçbir zaman herhangi bir sorun yaşamam veya onlardan hiçbir şekilde hoşlanmamam için sebep vermediler. Ve çok eğlenceliler. Onlarla hiçbir sorunum yok.”

melisa gorga
Melissa Gorga ‘Birisiyle Dans Etmek İstiyorum’ galasında (Fotoğraf: Shutterstock)

Caroline ayrıca Melissa ve Joe’nun dramasına da katıldı. Teresa Giudice bu şu anki sezonda oynuyor RHONJ. Caroline, artık diziyi izlemese de Teresa’nın erkek kardeşi ve baldızıyla arasının açılmasına şaşırmadığını açıkladı.

“Anladım. Gerçekten,” dedi Caroline. “Sanırım herkes bundan bıktı. Bence duygusal olarak kendilerinden bıktılar ve bunun gibi şeyler. Öyle bir zaman gelir ki, yara bandını sökmeniz ve her iki tarafta da verdiğiniz kararla yaşamanız gerekir. Anladım. Bence fişlerin olabilecekleri yere düşmesine izin vermenin zamanı geldi.

Caroline’ın röportajının tamamını şuradan dinleyebilirsiniz: Apple Podcast’leri veya spotify. Teresa ve Jacqueline’in yeniden bir araya gelmesinden bahsediyor. Dina Manzo Teresa’nın düğününü ve daha fazlasını atlamak!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/13/caroline-manzo-responds-melissa-gorga-too-old-rhonj-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir