Caroline Kennedy ve Jack Schlossberg Vladimir Zelenskyy Ödülünü Verdi – Hollywood Life


Caroline Kennedy64 ve oğlu Jack Schlossberg29, gururla sundu Volodimir Zelenskiy 22 Mayıs’ta düzenlenen törende JFK Profili Cesaret Ödülü ile. Rahmetli Cumhurbaşkanı’nın kızı John F. Kennedy Ayrıca, ülkesinin trajik Rus işgaline değinen dokunaklı bir konuşmada, bu yıl ödülün beş alıcısından biri olan Ukrayna Devlet Başkanı hakkında da bazı güzel sözler söyledi. Tarihin bu zor döneminde Ukrayna’da kalan Cumhurbaşkanı Zelenskyy, etkinliğe katılmadı, ancak onur Ukrayna Büyükelçiliği Misyon Başkan Yardımcısı tarafından kendisine kabul edildi. Yaroslav Brisiuck.

Caroline Kennedy, Yaroslav Brisiuk
Caroline Kennedy, Başkan Zelenskyy adına Ukrayna Büyükelçiliği Misyon Başkan Yardımcısına Cesaretli Profil Ödülü’nü sunarken. (JOSH REYNOLDS/AP/Shutterstock)

Caroline törende Başkan Zelenskyy hakkında, “Siyasi cesaretlerinin dünyaya ilham verdiği birkaç istisnai durumda, uluslararası seçilmiş bir yetkiliye Cesarette Profil Ödülü verdik – ve bu gece onlardan biri” dedi. “Ukrayna Devlet Başkanı Volodymyr Zelenskyy her gün imkansızı yapıyor.”

Jack Schlossberg
JFK’nin benzer torunu Jack Schlossberg, Profile in Courage Ödülleri’nde. (JOSH REYNOLDS/AP/Shutterstock)

Cesareti ve demokrasiyi savunması, hepimize yaşam tarzımız için en değerli ve temel olanı hatırlatıyor” dedi. “Onun cesareti ve cesareti yalnızca Ukrayna halkınınkiyle aşılabilir ve onlar, Amerikalılar da dahil olmak üzere dünyayı özgürlük ve hukukun üstünlüğü için savaşmak üzere birleştiriyorlar.”

Caroline Kennedy
Caroline kennedy cesaret ödülleri profilinde. (JOSH REYNOLDS/AP/Shutterstock)

Cesaret Ödülü’nü alan bir diğer alıcı da Cumhuriyetçi Kongre Üyesi oldu. Liz Cheney. Jack, politikacıya ödülü takdim etti ve yıllar içinde ABD için yaptığı birçok olumlu şeyden bahsetti, buna eski Başkan’a karşı durmak da dahil Donald Trump 2020 cumhurbaşkanlığı seçiminin Başkan tarafından yenildiğinde “hile olduğunu” yanlış bir şekilde iddia ettiğinde Joe Biden.

“2019’da Meclis’te şimdiye kadarki en yüksek rütbeli Cumhuriyetçi kadın oldu. Ancak eski Başkan Trump ve diğerleri demokrasimize saldırdığında, Kongre Üyesi Cheney ülkeyi partinin ve kendi siyasi çıkarlarının önüne koydu” dedi.

“Bağımsız duruşu, liderlik pozisyonuna, kilit destekçilerine mal oldu ve sayısız tehdit ve kamusal saldırı ile karşı karşıya kaldı” diye ekledi. Ancak baskı altında tereddüt etmedi, şu anda 6 Ocak komitesinde görev yapıyor ve memleketinde yeniden seçilmek için yarışıyor” dedi.

Cesaret Ödüllerinde Profil, 1989 yılında rahmetli Başkan Kennedy’nin ailesi tarafından oluşturuldu. “Federal, eyalet veya yerel düzeyde, eylemleri siyasi olarak cesur liderliğin niteliklerini sergileyen bir kamu görevlisini (veya yetkilileri) tanımak anlamına gelir. Cesur ProfillerBaşkan Kennedy’nin 1957 Pulitzer ödüllü kitabı”, JFK Kütüphanesi ve Müzesi’ne göre İnternet sitesi.

2022 Cesaret Ödüllerinde Profilin tam canlı yayın töreni yukarıdaki videoda görülebilir.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/23/caroline-kennedy-jack-schlossberg-volodymyr-zelenskyy-profile-in-courage-award-pics/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir