Çaresiz Yetim veya Tehlikeli Yetişkin: Natalia Grace’in Garip Hikayesi


Barnetts, Natalia Grace’in gerçekte 6 yaşında olmadığından neden şüphelendi?

Michael, Natalia’yı evlat edindikten sonraki gün dizide, Kristine’in kızı yıkamaya gittiğini ve Natalia’nın kasık kılı olduğunu görünce çığlık attığını söylüyor. Michael bunun mümkün olup olmadığını internette araştırdığını ve kasık kıllarının 8 yaşında bir kızda çıkmaya başlayabileceğini okuduğunu söylüyor. onlara söylenenden biraz daha büyük olması önemli değildi.

(Natalia dedi ki Dr. 2019’da 8 yaşındaydı, Barnett’ler onu evlat edindiğinde “belki neredeyse 9’du”.)

Michael, birkaç ay sonra Natalia’nın onlara regl olduğunu ve kanıtları sakladığını söylediğini söylüyor. Bir ses kaydından duyulan bir aile dostu, Kristine’in Natalia’nın hijyenik ped olarak kullandığı lekeli çorapları bulduğunu ve ardından pencereden dışarı attığını söyledi. Arkadaşı, “‘Bu normal değil, kendimi neyin içine soktum?’ dedi” diye hatırlıyor. “Ben de ‘Kızın kaç yaşında olduğunu öğrenmeye başlamalısın’ dedim.”

Kimberley FranklinMichael’ın küçük kız kardeşi, dizide Barnett’lerin Natalia’nın odasında gizli “dönem iç çamaşırları” bulduklarını duyduğunu hatırlıyor.

Ayrıca, Natalia’yı evlat edindikten sonraki ilk birkaç ayda Barnett’ler, Natalia ile bir oyun randevusu ayarladı. Elva Reyes‘ kız çocuğu, Teresaaynı tür nadir cüceliğe sahipti ve yine 6 yaşındaydı.

Şu anda 14 yaşında olan Elva ve Therese’nin programda hatırladıkları gibi, kızların 2010’da çekilmiş fotoğraflarına işaret ederek, Therese ve Natalia’nın onlar için oldukça açık olduğunu anlamışlardı. Olumsuz aynı yaş.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376752/helpless-orphan-or-dangerous-adult:-inside-the-truly-strange-story-of-natalia-grace?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir