Cardi B’s & Offset’ten McDonald’s’ın Super Bowl 2023 Reklamı İçin Siparişi Açıklandı


Bu 2023 Super Bowl reklamına gelince, onu seviyoruz.

Cardi B Ve Telafi etmek McDonald’s 2023 Super Bowl reklamındaki MVP’lerdir. 2017’de evlenen ve 17 aylık bebeklerini paylaşan çift Dalga ve 4 yaşındaki kültürfast-food şirketinin büyük oyun reklamında rol aldı ve burada Cardi, Offset’in McDonald’s siparişini ezbere bildiğini kanıtladı.

başlıklı klipte, “Siparişlerini Bilmek”, Cardi ve Offset bir McDonald’s masasında el ele otururken görülüyor. Cardi daha sonra Offset’in menüden ne almayı sevdiğini söyler. “Bir Çeyrek Pounder,” diye ilan ediyor. “Soğan yok. Sadece peynir.”

Asırlık patates kızartması paylaşma (veya çalma) konusunda Offset, reklamda patates kızartmasının McDonald’s’a gittiklerinde patates kızartması olduğunu not eder. Offset kameraya “Benim olan onundur” diyor. “Hırsızlık yok.”

Reklamın başka yerlerinde, diğer yedi çift, ilişkilerine dair tatlı bakışlarla birlikte McDonald’s siparişlerini paylaşıyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364717/cardi-b-s-and-offset-s-favorite-mcdonald-s-order-revealed-for-must-see-super-bowl-2023-ad?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir