Cardi B’nin 2022 Met Gala Görünümü Şimdiye Kadarki En Çarpıcı Olabilir


yol açın Kardi B, okurrr!

“WAP” rapçisi, 2 Mayıs’ta NYC Metropolitan Museum of Art’taki 2022 Met Gala’ya katılırken unutulmaz bir moda beyanı daha yaptı.

Kırmızı halıda Grammy kazananı, tepeden tırnağa altın zincirler damlayan özel bir Versace elbisesiyle büyüledi. Heavy metal kreasyonu, Cardi’nin ünlü kıvrımlarını kucakladı ve oyuk bir kalp yakalı yaka ve oyuk sırta sahipti. Versace’nin imzası olan medusa kolye ve yine zincirlerle kaplı eldivenlerle detaylandırılan altın bir gerdanlık ile aksesuar yaptı.

Bu, Cardi’nin o ve o zamandan beri ilk Met Gala’sı. Telafi etmek ikinci bebeklerini birlikte karşıladı oğlum Dalga Seti CephusEylül 2021’de. Daha geçen ay çift, erkek bebeklerinin bol bol taşlı kolye takarak (doğal olarak sizin yaptığınız gibi) evde gülümseyerek ve banyo yapmanın keyfini çıkarırken ilk fotoğrafını paylaştı.

Cardi, 2018’deki ilk Mel Gala’sına, Moschino tasarımcısı tarafından mücevherli bir başlık ve trenle tamamlanan beyaz inci kaplı bir toplulukta “Heavenly Bodies: Fashion and the Catholic Imagination” temasına bağlı olarak katıldı. Jeremy Scott.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329296/cardi-b-s-2022-met-gala-look-might-be-her-most-stunning-ever?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın