Cardi B ve Tüm Ailesi Baby Shark Filmine Katıldı


Baby Shark’ın denizde birinci sınıf yeni bir şirketi var, okurrr?

Cardi B Paramount+’ın yakında çıkacak olan dizisinin seslendirme ekibine katıldı. Baby Shark’ın Büyük Filmi!– ve karakteri bundan daha uygun olamazdı. Nickelodeon Studios’a göre “WAP” rapçisi “rap ikonu Sharki B”yi oynayacak. Ve muhtemelen yüzgeçlerinde kırmızı dipleri olan balık o olacak.

Film, kocası olarak Cardi için bir aile meselesidir. Telafi etmekkız çocuğu kültür4 ve oğlu Dalga, 1, hepsi de oyuncu kadrosuna katıldı. bu Migolar üyesi Offshark’ı seslendirirken, Kulture ve Wave sırasıyla Kulture Sharki ve Wave Sharki’yi seslendirecek.

Oyuncu kadrosuna katılacaklar Ashley TisdaleStariana’yı seslendiren, “keskin zekalı ve manipülatif, yükselen bir pop denizyıldızı, bir sıçrama vuruşuyla merkez sahneye çıkmak istiyor” ve Cumartesi gecesi canlı‘S Chloe Fineman Ve Ego Nwodim anne-kız ikilisi Leah ve Lannie olarak. Lance Bas oyuncu kadrosunu “TV spikeri Lance Bass” olarak tamamlıyor.

ne için Baby Shark’ın Büyük Filmi! hayranlar için mağaza var mı?

Stüdyonun özeti, “Baby Shark, ailesinin büyük şehre taşınmasının ardından sevdiği dünyayı geride bırakmak zorunda kalıyor ve yeni hayatına en iyi arkadaşı William olmadan alışması gerekiyor” diyor. “Baby Shark, tüm sualtı müziğine hükmetmek için şarkı yeteneğini çalmayı planlayan Stariana adında şeytani bir pop denizyıldızıyla karşılaştığında, denizlere uyumu geri getirmek için onun büyüsünü bozması gerekir.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369927/cardi-b-and-her-entire-family-have-joined-the-cast-of-the-lessigreaterbaby-sharklessigreater-movie?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir