Cardi B ve Ofset Erkek Bebeklerinin Adını ve İlk Fotoğraflarını Açıkladı


Cardi ve Offset, E’ye “Sonunda oğlumuzla tanıştığımız için çok mutluyuz” dedi. Ortak açıklamada haberler. “Ailesi ve arkadaşları tarafından zaten çok seviliyor ve onu diğer kardeşleriyle tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz.”

Cardi B için ebeveynlik hayatını değiştirdi – ama mutlaka benlik algısını değil. bu Bodak Sarı sanatçı, sıkı çalışmaya ve hayallerinin peşinden gitmeye kararlı olduğunu söyledi. Aynı zamanda, bakması ve ekstra motivasyona sahip olması gereken bir çocuğu vardı.

Cardi, “Kıçımı sallayabilirim, şimdiye kadarki en cılız insan olabilirim, yarın kavga edebilirim, ama yine de harika bir anneyim” dedi. moda Aralık 2019’da. “Sürekli çocuğumu düşünüyorum. Kıçımı sallıyorum ama aynı zamanda iş yapıyorum, telefonda işletme müdürümle konuşuyorum, emin olun bir Çekimin yüzdesi çocuğumun güvenine gidiyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327396/cardi-b-and-offset-share-first-photos-of-their-baby-boy-and-reveal-his-unique-name?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın