Cardi B ve Offset, Vanity Fair’in Oscar Partisinde Şefkatle Öpüştüler – Hollywood Life


Cardi B ve Offset, Vanity Fair'in Oscar Partisinde Şefkatle Öpüştüler – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: CraSH/imageSPACE/Shutterstock

Cardi B Vanity Fair Oscar Partisinde en iyi “başrol oyuncusu”nu yanında bulundurdu. 30 yaşındaki Cardi, kocasına katıldı. Telafi etmek, yıllık Akademi Ödülleri kutlaması için Beverly Hills’deki Wallis Annenberg Center’da. “Yukarı” rapçi, kıpkırmızıya sarılmış gibi görünmesini sağlayan bir kıyafeti seçen, mükemmel bir “kırmızılı kadın” idi. Şeffaf kumaş başını bile örterek ona mistik bir hava verdi (ve ayrıca saçları ve takılarıyla klasik Hollywood cazibesini güçlendirdi.) Açıkçası, sevgilisinden biraz sevgi görmesi gerektiğinden, 31 yaşındaki Offset için görünüşü karşı konulamazdı. .

Cardi B ve Offset, Vanity Fair'in Oscar Partisinde Şefkatle Öpüştüler – Hollywood Life
(NINA PROMMER/EPA-EFE/Shutterstock)

Partideki diğer A-lister’lara katılmaya gitmeden önce, Cardi ve Offset mavi halıda tatlı bir şekilde öpüştüler. Cardi, Offset’e birkaç tatlı öpücük verdi ve bu PDA anı için yüzünü avuçladı. Offset, bu sıcacık kucaklaşma sırasında eşinin sırtını ve poposunu hissetmesini sağladı. Daha sonra çift, aşklarını tesise götürdüler ve burada yıldız arkadaşlarıyla takılırken bazı Giriş-Çıkışların tadını çıkardılar.

Cardi B ve Offset, Vanity Fair'in Oscar Partisinde Şefkatle Öpüştüler – Hollywood Life
(CraSH/imageSPACE/Shutterstock)

Cardi ve Offset, “The Card B & Offset Meal”i başlatmak için McDonalds ile iş birliği yaparak kendi burger cennetlerini yarattılar. Ortaklık, romantik partnerlerin birbirlerinin fast-food siparişlerini nasıl öğrendiklerini kutladı. Cardi B, yemeği duyuran reklamda “Quarter-Pounder’ı seviyor,” dedi, “Ve bir Hi-C. O basit bir adam.” Ofset, yemeğini – özellikle patates kızartmasını – Cardi ile paylaşmaktan mutlu olduğunu ekledi. “Benim olan onundur. Hırsızlık yapmazlar” diyor.

Diğer fast-food ekiplerinde olduğu gibi, McDonald’s da bir kapsül koleksiyonu başlattı. “Yeni ürün…. Link bio’da,” diye duyurdu Cardi, Mart başında koleksiyondaki bazı parçaların modelliğini yaparken. Bir gömlekte, Cardi’nin bir çift siyah kısa şort ve kot kaplı botlarla birlikte modellediği “Nice Buns” yazıyordu.

Diğer bir parça ise Offset ve Cardi’nin birbirlerine sevgiyle baktığı sıkıntılı bir gömlekti. “Gözümün bebeği ol” yazıyordu. Belki de en dikkat çeken parça “Cardi B & Offset Meal” logolu pembe şort oldu. Ganimet şortu, geniş göğsünü zar zor geride tutan tüylü bir süveterle eşleştirdi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/13/cardi-b-offset-oscars-after-party-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir