Cardi B, Son Wave’in Babasıyla Dans Hareketlerini Gösterir Offset – Hollywood Life


Cardi B, Ofset


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MediaPunch/Shutterstock

Kardi B29 yaşındaki hayranlarına dokuz aylık oğlunu çok güzel bir şekilde gösterdi Dalga, son Instagram gönderisinde! Rapçi, ayaklarını babasının kollarına hızla tekmeleyerek dans eden en küçük çocuğuna tezahürat yaptı. Telafi etmek, 30, hikayesine paylaştığı yeni bir videoda. Tot gülümserken tamamen beyaz bir kıyafet giyiyordu ve bu da gururlu babasının onu yanağından tatlı bir şekilde öpmeden önce gülümsemesine neden oldu.

Cardi’nin arka planda birkaç kez “Go Wave!” dediği duyuldu. Video diğer hesaplar aracılığıyla internette dolaştıktan sonra, hayranlar sevimli kliple ilgili sevinçlerini paylaşmaktan çekinmediler. Birçoğu küçük çocuğu ablasıyla da karşılaştırdı. kültür3. “Tıpkı Kulture’a benziyor” diye yazdı bir hayran, bir diğeri ona “Kulture’ın ikizi” dedi.

Cardi, Wave’in yeni videosunu paylaşmadan önce, bu ayın başlarında onunla bir dizi fotoğraf paylaştı. Unutulmaz yakın çekim fotoğraflarında, çeşitli anlarda muhteşem gözleriyle kameraya bakarken mutlu ve memnun görünüyordu. Bir fotoğrafta elmas bir kolye takarken, bir başka fotoğrafta ise başında bornoz başlığıyla görülüyordu.

Cardi B, Ofset
Önceki bir etkinlik sırasında Cardi B & Offset. (MediaPunch/Shutterstock)

Wave’in fotoğraflarını ve video kliplerini sosyal medya sayfasında paylaşan tek kişi Cardi değil. Offset, en küçük çocuğunun değerli taşlarını da kendi sayfasında paylaşıyor. Mayıs ayında, ona sevgiyle bakarken Wave’i tutarken ve sarılmak için onu yakınına çekerken çekilmiş tatlı fotoğraflarını yayınladı. Mini me’si gri ve mavi bir Mickey Mouse kıyafeti giyerken, beyaz bir örgü yelek ve elmas kolyeler giydi. “BÜYÜK DALGA” Migolar rapçi resimlere uygun şekilde altyazı ekledi.

2017’den beri evli olan Cardi ve Offset, Wave’i Eylül 2021’de özel olarak karşıladı. Birlikte geçirdikleri ikinci çocukları. Muhabbet kuşları, Cardi’nin hamileliğini ilk birkaç ayda gizli tutmasının ardından Temmuz 2018’de doğan Kulture’ı da paylaşıyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/18/cardi-b-son-wave-dance-moves-offset-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir