Cardi B Şirin Eğitiminde Bez Değiştiriyor: Video – Hollywood Life


Kardi B


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Kardi B sadece bir rapçi değil – aynı zamanda deneyimli bir anne! Ancak 29 yaşındaki “Bodack Yellow” sanatçısının günlerdir tırnakları var ve bir hayran Twitter’a giderek kocasıyla birlikte 8 aylık oğlunun altını nasıl değiştirdiğini sordu. Telafi etmek, Dalga Seti Cephus. “Aye Bardi wav bezini tırnaklarla nasıl değiştiriyorsun? Lol, mücadele eden baskılara başladım, ”diye sordu Twitter kullanıcısı ve Cardi doğrudan bir eğitimle yanıt verdi!

Rapçi, 17 Mayıs’ta yanıt videosuna birkaç gülen emoji ekleyerek “Tamam kızım çoooook az önce tam bir video yaptım” açıklaması yaptı. “İnan bana, bunun üstesinden geleceksin! Ancak erkek çocukları temizlemenin daha zor olduğunu hissediyorum, daha fazla çatlakları var.”

Cardi, kabaca iki dakikalık bir ev videosunu, bir tulum, bebek bezi ve mendil ile tamamlanmış bir oyuncak ayı ile yaptı. Rapçi, takipçilerini bebek bezi değiştirme sürecinde adım adım, küçük tulumu yeniden takmak ve ardından klasik oyuncak ayıyı giydirmek de dahil olmak üzere aldı. Parlak kırmızı, mücevher işlemeli stiletto tırnaklarıyla, bebek bezi şeritlerini hiçbir şeyi sokmadan nasıl özenle bağladığını ayrıntılı olarak göstermeye özen gösterdi.

Kardi B
Cardi B (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Kız evlat kültür, 3, “Anne, bunu ayıya neden yapıyorsun?” gibi sorular sorarken sevimli bir şekilde baktı. Cardi’nin komik bir şekilde gülerek yanıtladığı “Uzun hikaye Kulture.” “İki çocuğum olduğunu biliyorsun, bu yüzden muhtemelen biraz daha hızlı yapabilirim, belki de 19 yaşımdan beri bu kadar uzun süredir tırnak taktığım için!” dedi video sırasında ayının önlüğünü dikkatli bir şekilde çekerken.

Cardi, 10 Temmuz 2018’de Atlanta’da Kulture’ı doğurduğundan beri anne oldu – Offset’in belgeselinde yakalanan bir an. Cardi 2020’de boşanma belgelerini açtığında çift geçici olarak ayrılsa da, sonunda tekrar bir araya geldiler ve “WAP” şarkıcısı ikinci hamileliğini Temmuz 2021’deki BET Ödülleri’nde sahnede bir bebek yumruğunu ortaya çıkararak duyurdu. Rapçi, tatlı “anne” anlarını Twitter’da hayranlarıyla paylaştı ve bebekleri büyütürken ev hayatı ve kariyeri hakkında onları bilgilendirdi.

6 Aralık’ta “Oğlum iki eliyle biberonunu tutuyor” diye tweet attı.KK bunu yaklaşık 3 aylıkken mi yapıyordu yoksa bu pandemi bebeklerinin birlikte geldiği süper güçlerden biri mi bu hatırlamaya çalışıyorum.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/17/cardi-b-changes-diapers-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir