Cardi B & Offset, Kulture’a Doğum Günü İçin 50.000 Dolar Nakit Verdi: Video – Hollywood Life


Cardi B Kültürü


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Tüm küçük kızlar doğum günlerinde boyama kitapları, boya kalemleri veya sahte peri kanatları almazlar – özellikle de ebeveynleri küçükken. Kardi B, 29 ve Telafi etmek, 30! 10 Temmuz’da çiftin şanslı küçük kızı Kulture Kiari Cephus 4. yaş gününü kutladı. Neşeli olayı anmak için, Offset’in bir Instagram videosunda hayranlarıyla gururla paylaştığı, ailesinden 50.000 dolar nakit hediye edildi.

Videoda, olan @Dplugtalk bir hayran tarafından yeniden paylaşıldı Twitter’da Kulture, lüks bir aracın arkasında yüzünde kocaman bir gülümsemeyle görüldü – ve bunun iyi bir nedeni var! Klip, Offset’in Kulture’ın dikkatini aracın dışından çekmesiyle başlıyor. “Doğum günü kızı, doğum günü kızı,” dedi.

Cardi B KültürM
Cardi B, kızı Kulture’a 27 Mart 2022’de Anaheim, California’daki Disneyland’de eğlence dolu bir gün yaşattı. (MEGA)

“Baba bana pamuk şeker alacak mısın?” diye sordu babasına, “Evet. Sana pamuk şeker alacağım.” Video daha sonra Kulture’ın elinde bir yığın nakit tutana geçiyor, daha sonra bunun 50.000$ olduğu ortaya çıktı ve her biri 10.000$’lık beş yığına bölündü!

Cardi B daha sonra kızına “Bu nedir?” diye sordu. Yine aracın dışında olan annesine baktı, “Bir bilet.” Offset daha sonra ona, “Bir bilet bir milyon kızdır. Bu 50. 50 deyin.” Kulture tereddüt etmedi ve babasına “50” cevabını verdi. Olarak HollywoodYaşam bildirildi, Cardi B ve kocası 8 Temmuz’da Londra’daki Wireless Festival’de sahnede bir öpücük paylaştılar – aşklarının hala çok canlı olduğunu kanıtladılar!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/12/cardi-b-offset-kulture-50000-cash-birthday-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir