Cardi B & Offset Kiss Wireless Festivalde Sahnede: Fotoğraflar – Hollywood Life


Cardi B ve Ofset


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Splashnews

Kardi B ve Telafi etmek 8 Temmuz’da Londra’daki Wireless Festival’de hayranları ciddi bir PDA ile şaşırttı! 29 yaşındaki “WAP” rapçisine Migos hiti “Bad and Boujee” ve “Drip” şarkısını söyleyen 30 yaşındaki kocası eşlik etti. Daha sonra ikisi, Offset’in Cardi’nin arka ucunu kaptığı tutkulu bir öpüşme için eğildi. Cardi, Cuma gecesi performansı için üzerinde düzinelerce ekstra büyük pul ve boncuk asılı olan cildi sıkı siyah örgü bir elbise giydi. Parlak bir yama göğsünü kapladı. Ofset, desenli skinny jean pantolon ve altında hiçbir şey olmayan turuncu bir kazak yelek giydi.

Cardi B ve Ofset
Cardi B ve Offset, Wireless Festival’de birlikte performans sergileyerek Londra’daki hayranlarını şaşırttıktan sonra sıcak bir öpücük paylaştılar (Fotoğraf: Splashnews)

Performansın ardından Cardi, kocasına bağırmak için Instagram’a gitti ve Meg Sana Aygırı festivalin açılış gecesinin başarılı olmasına yardımcı olduğu için. “Hepinize bir şey söyleyeyim.. KABLOSUZ UZUN Kıç SAHNESI ŞAKA DEĞİL !!! Çok fazla dayanıklılığa ihtiyacın var. Benimle birlikte eğlendiğin için MEGA MİLYON MEGAN @theestallion & HUBBINGTON @offsetyrn’e TEŞEKKÜR EDERİZ !!” o coşkuyla haykırdı setinin birkaç videosunun yanında. Atlıkarıncanın sonunda ise bir klip vardı. miley cyrus‘ 2014 Bangerz Turu sırasında “Geri döndüm […] Beni öldürmeye çalıştılar! Bir ana-kral dövüşü olmadan aşağı inmeyeceğim!” “Malibu” şarkıcısının gönderiye neden dahil olduğu belli değil.

Cardi B ve Ofset
Cardi B ve Offset, Cardi’nin başlık setinde birlikte birkaç şarkı seslendirdi (Fotoğraf: Splashnews)

Cardi B ve Offset, birbirlerine olan aşklarını alenen ilan etmeye yabancı değiller. Şubat ayında, düğün günlerini anan eşleşen “20/9/2017” dövmelerini piyasaya sürdüler. Sadık çift, anı daha da özel kılmak için birbirlerine dövme yaptılar. Artı, Cardi geçen Babalar Günü’nü Instagram Hikayesinde belgeledi ve erkeğini yatakta serpilmiş etkileyici bir kahvaltıyla şaşırttığını gösterdi. Sanatçılar kızı paylaşıyor kültür3 ve dokuz aylık oğlu Dalga, kutlama için hazır bulunanlar. Offset’in ayrıca üç çocuğu var — Ürdün12, Kale7 ve kody7 — önceki ilişkilerden.

Cardi ve Offset, bir yıldan daha az bir flörtün ardından 20 Eylül 2017’de koridorda yürüdü, ancak 2018’in Haziran ayına kadar kimse bilmiyordu. İlk halka açık buluşmaları o yıl Şubat ayında Super Bowl’da gerçekleşti. Ekim 2017’de Offset, Power 99’un Philadelphia’daki Powerhouse konserinde zaten otostop çekmelerine rağmen Cardi’ye sahnede evlenme teklif etti. Çift, 10 Temmuz 2018’de ilk kızları Kulture’ı ve 4 Eylül 2021’de erkek bebekleri Wave’i karşılamaya devam etti.

Her ne kadar rüya gibi bir hayatları ve evlilikleri varmış gibi görünseler de oldukça sıkıntılı bir geçmiş yaşamışlardır. Cardi ve Offset, Offset’in tekrarlanan sadakatsizliği nedeniyle birkaç kez ayrıldı. Cardi, 2020’de boşanma davası bile açtı, ancak görünüşe göre sonsuza dek uzlaştırabildiler. “Bazı zorluklardan geçtik. öğrenmek zorundasın [about] birbirlerini daha iyi. Cardi, “Hiç daha mutlu olmadığımı hissediyorum” dedi. E! Haberler Kasım 2021’de yeniden canlanan ilişkileri hakkında. “Sadece evlilikle bile değil, ailemiz ve birliğimiz, sahip olduğumuz dostluk gibi hissediyorum. ‘Ben senin arkandayım, sen benim arkamdasın.’ Hiç bu kadar güçlü olmamıştı.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/08/cardi-b-offset-kiss-wireless-festival-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir