Cardi B Modelleri Yeni TikTok Videosunda ‘Playboy’dan Seksi Mayolar – Hollywood Life


Cardi B Modelleri Yeni TikTok Videosunda 'Playboy'dan Seksi Mayolar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Christopher Polk/Shutterstock

Kardi B29 yaşındaki, en son TikTok videosunda Playboy için mükemmel bir sözcü! Rapçi, farklı Playboy mayolarını modellerken fit figürünü sergilediği ve olabildiğince kendinden emin göründüğü için birkaç klibini paylaştı. İlk tek parça mayo, karın bölgesinde bir oyuklu bölüme sahipti ve üstte siyahtı, önünde beyaz “PLAYBOY” kelimesi basılıydı ve beyaz altları Playboy tavşanının siyah baskısı ile beyazdı. arkasındaki logo.

@iamcardib

En çok hangisini seversiniz? // playboy.com

♬ Atlanta’da Sallanan Bir Hırka – lil Shordie Scott

Beyaz bir bikini olan ikinci bir modelle modellik yapmaya devam etti. İki parçalı, üzerinde beyaz harflerle “PLAYBOY” yazan ve altının her iki yanında gümüş yuvarlak halkaları olan siyah kayışlarla kaplıydı. Cardi’nin paylaştığı üçüncü ve son mayo, ön yüzünde Playboy tavşanı logosunun şeffaf versiyonu olan siyah tek parça bir mayoydu.

“Bodak Yellow” yaratıcısı, her mayoyu giyerken uzun saçlarını aşağı indirdi ve ortadan ikiye ayırdı ve güzel bir makyaj görünümü sergiledi. Sergilediği çantalar arasında siyah ve altın rengi mini bir sırt çantası ve yuvarlak gümüş saplı beyaz kare şeklinde bir çanta vardı. Hızlıca uzaklaşmadan önce kameraya gösterdiği batik bir Playboy eşofman giyerek videoyu tamamladı.

Kardi B
Cardi B, önceki bir performans sırasında sahnede mor bir kıyafet sergiliyor. (Christopher Polk/Shutterstock)

Cardi, en son TikTok videosuyla büyülenmeden önce, sekiz aylık oğlunun altını nasıl değiştirdiğini açıklamasıyla dikkatleri üzerine çekti. Dalgakocasıyla paylaştığı Telafi etmek, uzun tırnaklara sahipken, bir eğitim videosunda. Video, kendisine görevi nasıl başardığını soran bir hayrana yanıt niteliğindeydi.

“Tamam kızım çoooook az önce bütün bir video yaptım İnan bana, işi halledeceksin, ”diye yazdı klibin başlığına. “Ancak erkeklerin temizlenmesi daha zor gibi hissediyorum, daha fazla çatlakları var.” Videoda, uzun kırmızı tırnakları tam teşekküllüyken attığı adımları anlatırken bir oyuncak ayı üzerinde bebek bezini değiştirdi. Klipten ve verdiği yanıttan, aynı zamanda üç yaşındaki kızının annesi olan Cardi’yi görmek kolay. kültürannelik görevlerinde profesyonel oluyor!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/25/cardi-b-swimsuits-playboy-tiktok-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir