Cardi B & Megan Thee Stallion ‘Cardi Tries’da Futbol Oynadı: İzle – Hollywood Life


benziyor Kardi B ve Megan Thee Stallion her zaman yeni bir şeyler denemek için hazır! Facebook Watch serisinin yakın tarihli bir bölümünde, Cardi Denemeleriiki sportif kız futbolun temellerini Los Angeles Chargers oyuncularından öğrendi Antonio Kapıları, Derwin Jamesve Kenan Allen.

“Bodak Yellow” rapçi klibinin başında, “Bir oğlum olduğu için, hepsi spor aktivitesine dahil olan spor annelerinden biri olmak ve bugün futbol hakkında her şeyi öğrenmek istiyorum” dedi. kocası ve rapçi ile paylaştığı çocuğa atıfta bulunmak Telafi etmek.

Cardi B Megan Thee Aygır Performansı
Rapçiler Cardi B ve Megan Thee Stallion Performansı (Shutterstock)

Güvenlik ekipmanları için hazırlanırken, Megan bir çift beyaz Nike kısa şortunu salladı, Cardi ise cildi sıkı sarı tozluklara sahipti. Sahaya çıktıklarında, hem beyaz spor ayakkabılar hem de mavi formalar içinde görüldüler ve Megan tişörtün kısaltılmış bir versiyonunu giydi.

Komik bölümde, “WAP” sanatçıları 40 yarda koşu, mankenlerle mücadele ve futbol topları fırlatma gibi atletik çabalara giriştiler. Cardi B, koşu seansları sırasında arsızca sprint becerilerini göstererek, “Lisedeyken, çılgın partilere giderdim ve polisler çılgın partileri çok fazla bastırırdı, bu yüzden çok koşmak zorunda kaldım,” dedi.

Antrenman seanslarından sonra ikili, gollerini kutlamak için birkaç dans hareketi yaptı. Cardi, “Futbol hakkında öğrendiğim bir şey, gerçekten güçlü bir takım arkadaşına ihtiyacınız olduğu ve bu yüzden takım arkadaşımı burada buldum,” diye düşündü. Megan, “Yakalamayı severim, fırlatmayı severim ya da her neyse, bu yüzden Cardi’nin beni bugün burada almasına gerçekten sevindim – takım arkadaşım,” diye ekledi.

Bu, Cardi’nin yeni bir maceraya atılırken ünlü bir konuk yıldızla ciddi bir şekilde eğlendiği tek zaman değil. Cardi Denemeleri. Mart 2022’de getirdi Keke Palmer onunla balık tutma sanatında ustalaşmaya çalışmak. Eğlenceli bölümde ikili çok eğlendiler ve hatta bir kalamarın kafasını kesmeyi öğrendiler. Cardi B hiçbir şeyden korkmuş gibi görünmüyor!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/28/cardi-b-megan-thee-stallion-football-cardi-tries-video/

Yorum yapın

SMM Panel