Cardi B, Maison Margiela Boots’ta Toplum Hizmetini Tamamladı: Fotoğraf – Hollywood Life


Cardi B


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Mega

Cardi B mahkeme emriyle toplum hizmetine bazı ciddi şık hileler salladıktan sonra hayranlarına biraz uyarıda bulundu. Kendisine gönderilen bir ayna özçekiminde twitter 23 Şubat Perşembe günü, 30 yaşındaki “Bodak Yellow” rapçisi 1000 dolarlık beyaz bir pantolon giymişti. Maison Margiela botlar ve siyah beyaz bir ekin. Görünümü, karikatür gözleri ve ayı kulaklarıyla tamamlanan pembe bir yenilik kazak şapkasıyla tamamladı. Son dokunuş, onun bir mil uzunluğundaki gümüş manikürüydü. Toplum hizmeti ….Bugün çok fazla çalışmam gerekiyor ve çok uykum var ……..SİZ SUÇU İŞLERSİNİZ ZAMANINI YAPIYORSUN!!!!!” fotoğrafa açıklama yaptı.

Günler içinde bu tür ikinci toplum hizmeti moda fotoğrafıydı. 22 Şubat’ta pembe kapitone Chanel çantasını ve ona uyumlu pembe çizmelerini gösterdi. “Biraz kamu hizmeti hizmetine gidiyorum…..SUÇ İŞLEMEYİN!” Çarşamba günü fotoğrafa altyazı ekledi. Ve 21 Şubat’ta, dar taytlar ve bir Chanel şapkası da dahil olmak üzere tamamen siyah atletik bir takım giydi. “Toplum hizmetinin günü ne olursa olsun ……. Yasalara uyun !!!!” o resmin yanında yazdı.

Cardi B
Cardi B önceki bir olayı gösterir. (Mega)

Hayranlar, toplum hizmeti şartının, bir striptiz kulübünde 2018’de olduğu iddia edilen bir münakaşa için yapılan savunma anlaşmasının bir parçası olduğunu hatırlayacaklardır. Eylül 2022’de iki kabahat suçlamasını kabul ederek hapis cezasından kurtuldu. O sırada yaptığı açıklamada, “Büyümenin ve olgunlaşmanın bir parçası da eylemlerinizden sorumlu olmaktır” dedi ABC Haberleri. “Bir anne olarak çocuklarıma aşılamaya çalıştığım bir uygulama ama örnek benden başlıyor. Geçmişimde yüzleşmekten ve sahiplenmekten korkmadığım bazı kötü kararlar verdim. Bu anlar beni tanımlamıyor ve şu an kim olduğumu yansıtmıyorlar. Ailem ve arkadaşlarımla bu durumu aşmayı ve en çok sevdiğim şeylere, müziğe ve hayranlarıma geri dönmeyi dört gözle bekliyorum.”

Ancak hayranlar, Cardi B’nin sonuçlarını kabul ederken bile harika görünerek bunu yapacağını biliyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/23/cardi-b-community-service-maison-margiela-boots-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir