Cardi B, Grammy’de Ofset ve Quavo İle İddia Edilen Kavgayı Sonlandırmaya Çalışıyor


Cardi B, Quavo’ya Karşı Bir Ofseti KIRMAYA ÇALIŞTI MI?

gösterdiği anlaşılan yeni görüntüler ortaya çıktı. Cardi B arasında iddia edilen bir tartışmaya karışmak Telafi etmek Ve Quavo.

tarafından elde edilen videoda Bu gece eğlence“Bodak Sarı” rapçi sesini yükseltti Migolar 2023 Grammy Ödülleri’nde sahne arkasında rapçiler.

5 Şubat şovu sırasında “İkiniz de yanılıyorsunuz! İkiniz de” diye bağırdığı duyuluyor. “Bu doğru değil. Kapa çeneni, çünkü konuşmamalıydın.”

Olay kulis sorulduğunda, Cardi B söyledi ET“Yerleştirdiğim tek şey kıyafetimdi tatlım!”

Ardından yeni görüntüler geliyor TMZ Cardi B’nin kocası Offset ve kuzeni Quavo’nun Crypto.com Arena’da sahne arkasında fiziksel bir kavgaya girdiğini ve ayrılmak zorunda kaldıklarını bildirdi. Dramanın, Quavo’nun onuruna sahneye çıkmasından kısa bir süre önce gerçekleştiği bildirildi. ÇıkarmakMigos’un merhum üçüncü üyesi ödül töreninin “Anısına” bölümünde.

Gösterideki kaynaklara atıfta bulunan kaynak, kavganın nedeninin, Quavo’nun Kayıt Akademisi’nin katılmasını istemesine rağmen Ofset’in anma töreninin bir parçası olmasına izin vermemesinden kaynaklandığını bildirdi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364141/how-cardi-b-appeared-to-try-and-break-up-alleged-fight-with-offset-and-quavo-at-2023-grammys?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir