Cardi B, Erkek Bebeğinin Yüzünü ve Adını Doğumdan Aylar Sonra Tanıttı – Hollywood Life


Cardi B., Ofset


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/REX/Shutterstock

Kardi B “WAP” rapçisi nihayet erkek bebeğinin kamera arkasını paylaştığı için hayranlar artık sevinebilir! 4 Eylül 2021’de dünyaya gelen minik, ilk çıkışını 2011’de yaptı. Cardi’nin Instagram’ı Perşembe günü, beyaz bir tişörtün üzerine kahverengi bir kürk başlık ve uyumlu bebek mavisi sweatshirt, eşofman ve bere ile açık bebe mavisi bir parka içinde her zamanki gibi sevimli görünüyor. Cardi, gönderiye gizemli bir şekilde dinozor, dalga ve oyuncak ayı emojisi eklese de, kocası rapçi Telafi etmekSonunda adını açıkladı: Dalga Seti Cepheus.

Erkek bebeğinin görüntüsü, Cardi’nin geçen Eylül’de doğumundan bu yana aylarca ifşayı ertelediğinden beri ilk kez görüldü. Mart ayında, “Para” rapçisi, hayranların nihayet bebeğin neye benzediğini görme isteklerini bir şekilde yerine getirdi, ancak bunu biraz gölgeli bir şekilde yaptı. Bebeğinin gözünün ve uzun kirpiklerinin aşırı yakın çekimini yükledi. “Hepinizin alacağı bu kadar,” diye espri yaptı Cardi o sırada.

İki çocuk annesinin esprili yanıtı, ebeveynlik mücadelelerinden bazılarını Twitter’da açıklamasının ardından geldi. “Ah, keşke tatlı bebeğimin diş çıkarma ağrısını dindirebilsem. Bütün gün üzgündü” diye yazdı. Pek çok hayran New Yorklunun anne sorunlarına destek olsa da, bir hayran onun küçük olanın fotoğraflarını henüz yayınlamamasından şikayet etti. “Bebek kuzenimizin dişleri çıktı ve onu henüz görmedik” yazdılar. Şanslarına, erkek bebeğin son görüntüsü geldi!

Cardi, bebeklerinin fotoğraflarını ve diğer anlarını sosyal medyada paylaşmaya gelince, işleri oldukça düşük tutabilir. Kızı Kulture için bir Instagram sayfası vardı, ancak kısa süre önce oradaki bazı yorumları okuduktan sonra onu engelledi. “Kızımın hesabını kontrol etmedim ama şimdi sayfasını kilitleyeceğim …wtf olup bittiğini bilmiyorum ama umarım hepiniz anneler sizi doğurmak için ölürsünüz, orospu çocuğu, ” zamanda tweet attı. Bu kesinlikle bebek oğlu üzerinde bu kadar koruyucu olmasının bir nedeni olabilir.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/14/cardi-b-baby-boy-face-name-photos/

Yorum yapın