Cardi B Doğumdan 9 Ay Sonra ‘Karın Germe’ İstiyor Oğul: İzle – Hollywood Life


Cardi B hamile


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Diggzy/Shutterstock

Kardi B 29 Haziran’da hayranlarına ideal vücuduna kavuşmak için bıçak altına yatmaya hazırlandığını söyledi. 29 yaşındaki “Bodack Yellow” rapçi, doğum sonrası vücudu hakkında biraz stres atmak için Instagram Hikayesine gitti ihtiyacı olanı “vermek” değildir. “Bu mide, karın germe yapıyor,” dedi, beyaz kırpılmış bir tişörtün içinden görünen göbeğine işaret ederken. “Fena değil ama bu ekstra küçük deriyi sevmiyorum” diye devam etti.

Daha sonra 9 aylık oğlunu suçladı Dalga (aşağıda görülüyor), kocasıyla paylaştığı Telafi etmek, vücudu uçtan uca formda olmadığı için. “Her zamankinden biraz daha kiloluyum ama bundan hoşlanmıyorum, ondan kurtulmak istiyorum. Sanırım Wavey… beni yanlış yaptı.” 3 yaşında bir de ofset kızı olan Cardi, Kültür Kiari Cephus, ardından yeni şarkısını yayınladıktan sonra karın germe ameliyatı olabileceğini doğruladı. Rapçi, bir single çıkarmaya hazırlanıyor. lil durk ve Kanye Batı 1 Temmuz Cuma günü.

Cardi, açık sözlü ve açık sözlü biri olarak bilinir ve plastik cerrahiyi desteklediğini asla inkar etmeye çalışmadı. Daha önce meme büyütme ve liposuction yaptırmıştı ve 2018’de işini bitirdiği için kendisine “tembel” diyen bir düşmana karşı ayağa kalktı. “Vücudumla ne yapmak istiyorsam onu ​​yaparım, sana bir şey söyleyeyim b-ch. Canım ne isterse onu yaparım, ”dedi Instagram Live’da. “Ve bende yok – senin gibi günün saati. Şovmen olarak işim 24 saatlik bir iş kardeşim. Yani hayır, çalışmak için zamanım yok.”

İki çocuk annesi devam etti, “Ne kadar çalışırsam çalışayım düzelmeyeceğini bildiğim belirli şeyler istedim. Ve göğüslerim, ne kadar çalışırsam çalışayım, kendilerine benzemeyecek. Doğru. Öyleyse kes şunu.”

2021’de Cardi, sıska olduğu için büyürken nasıl zorbalığa maruz kalacağını anlattı ve bu da onu süper bilinçli yaptı. Böylece, estetik ameliyata parası yettiğinde, istediği vücuda sahip oldu. “18 yaşımdayken ve dansçı olduğumda bile, göğüsleri satın alacak kadar param vardı, bu yüzden göğüslerim hakkında hissettiğim her türlü güvensizlik ortadan kalktı” dedi. Mariah Carey için bir röportajda Röportaj yapmak dergi. “20 yaşımdayken şehir striptiz kulübüne gittim ve şehir striptiz kulüplerinde büyük bir popoya sahip olmanız gerekiyordu. Bu yüzden bu konuda güvensiz hissettim. Beni liseye geri götürdü. Böylece kıçımı hallettim. Ve sonra kendimi süper güvende hissettim. ”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/29/cardi-b-wants-tummy-tuck-after-wave-watch/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir