Cardi B Beyonce’den Doğum Günü Çiçekleri Aldı ve Onları Videoda Gösterdi – Hollywood Life


Cardi B Beyonce'den Doğum Günü Çiçekleri Aldı ve Onları Videoda Gösterdi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Kardi B 11 Ekim’de 30 yaşına yeni bastı ve hediyelerinden biri de Beyonce’den bir buket beyaz gül içeriyordu! Rapçi ona aldı Instagram Şarkıcının kendisi için bıraktığı tatlı mesajın yanı sıra güzel buketin bir videosunu paylaşmak için Cuma günü bir hikaye. “Doğum günün kutlu olsun! Umarım güzel bir gün geçirmişsindir. Bütün aşkım. Tanrı korusun, B” mesajı okundu.

“Kahretsin!!! @beyonce’a teşekkür ederim,” Cardi klibe başlık attı. Ayrıca çekimler sırasında video üzerinden konuştuğu da duyulabiliyordu. “N’aber orospu çünkü orospu çocuğu Beyonce bana orospu çocuğu çiçekler gönderdi,” dedi coşkuyla. “Bu noktada, biraz vegan kek ya da başka bir şeyle onun evine gideceğim. Çok teşekkür ederim!”

Cardi’nin Beyonce’nin çiçeklerini içeren videosu, kocasıyla bir doğum günü gezisi sırasında büyülendikten sonra geldi. Telafi etmek, 30. Mücevherlerle kaplı kırmızı askısız korse içinde inanılmaz vücudunu sergiledi ve onu şeffaf kırmızı eldivenler ve sol uyluğunun etrafındaki kırmızı jartiyerle eşleştirdi. Ayrıca korsesindeki mücevherlerle uyumlu kırmızı kolyelerle süslemiş ve kıvrık buklelerle şekillendirdiği saçlarının üzerine masif, tüylü bir başlık takarak görünümünü tamamlamış.

Cardi B, Beyonce
Cardi, 30. doğum günü için Beyonce’den çiçek aldı. (Deklanşör)

Offset ayrıca düğmeli bir gömlek, pantolon ve kırmızı bir kravat üzerine bir yelek içeren beyaz bir kıyafetle epik görünüyordu. Görünüme kırmızı renkli güneş gözlükleri ekledi ve partisinin yapıldığı California, Los Angeles’ta Poppy’nin dışında yürürken fotoğraflanırken doğum günü kızının elini tuttu.

Cardi ve Offset, rapçi arkadaşının onu aldattığına dair söylentilere değindikten iki hafta sonra gururla birlikte yürüdüler. “Aslında böyle biri… Teşekkürler,” kocasına yazdığı metinlerin ekran görüntüsünü yazdı. İçlerinden biri, “Durmama izin ver, çünkü azgın lol aldığını biliyorum,” diye okudu. Offset’in aldattığı söylentilerine de cevap verdi. Testere Ağustos’ta Cardi, Offset’i sadakatsiz olmakla suçlayan bir trole yanıt olarak “Yalan söylüyorsun bebeğim” diye yazdı. “S*k’e başlayıp içine kadın rapçiler koyarak, FİŞ OLMADAN çılgın yalanlar uyduruyorsun, hiçbir blog bundan bahsetmedi, birden bire hapisten 5 gün önce çıktın ve yalanını 2 saat içinde FİŞİ YOKTUR! ”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/15/cardi-b-30th-birthday-flowers-beyonce-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir