Cardi B, Bebek Sahibi Olmadan Önce Verdiği Ültimatomu Açıkladı


Şimdi, Offset ikinci solo stüdyo albümünü hazırlarken ve Cardi Meta serisini çekerken kariyerlerine odaklanıyorlar. Cardi Denemeleri. İkili ayrıca yeni doğan oğullarının ayrıntılarını göğsüne yakın tuttu – Cardi, Kulture’a çevrimiçi tepkiye tanık olduktan sonra kasıtlı bir hareket olduğunu söyledi.

“Kültür söz konusu olduğunda çok üzücü şeyler yaşadık – daha büyük çocukların bile yaşamadığı korkunç davranışlar” dedi. “Pek çok insan sırf bizden tepki almak için iğrenç, iğrenç şeyler paylaşacak.”

Wave’i yayınlamakta tereddüt ettiler çünkü Cardi’nin açıkladığı gibi, “Duygularımızı korumak istiyoruz, çünkü çok, çok sinirleniyor ve üzülüyoruz.”

Kulture’a gelince, Offset, kendisinin ve Cardi’nin onu ünlü statüsünden çok iş etiğine odaklanması için yetiştirdiklerini paylaştı.

“Kızıma ünlü olduğunu hiç söylemedim” dedi. “Onun çalışan bir insan zihnine sahip olmasını istiyorum. Çocuklarıma her zaman ne kadar çok çalıştığımı, her şeyin iyi olduğu bir konumda olmak için kaç yıl harcadığımı söylerim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327511/cardi-b-reveals-the-ultimatum-she-gave-offset-before-having-a-baby?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın