Cardi B Babalar Günü İçin Yatakta Ofset Kahvaltı ve Daha Fazlası Verdi – Hollywood Life


Cardi B Babalar Günü İçin Yatakta Ofset Kahvaltı ve Daha Fazlası Verdi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Kardi B29 yaşında, kocasına takdirini gösterdi Telafi etmek, 30, Babalar Günü’nde ve çok tatlıydı! Kızını paylaşan rapçi kültür3 ve dokuz aylık oğlu Dalga ile Migolar üye, 19 Haziran’da Instagram hikayesinde yayınladığı yeni bir videoda yatakta büyük ve lezzetli görünen bir kahvaltıyla onu şaşırttı. İçerisinde pastırma, yumurta, patates ve daha pek çok çeşit kahvaltılık yiyecek yer aldı.

Cardi’nin klipte gülümseyen kocasına mutlu bir şekilde “Babalar Günü kutlu olsun” dediği duyuldu. Sadece kırmızı bir şort giyiyordu ve yatakta otururken karısı bir tepside ona verdiği yemek için şaşırmış ve minnettar görünüyordu. Beş çocuğundan dördü, aralarında Ürdün12, Kale7 ve kody7, önceki ilişkilerden Bodak Sarı yaratıcısı, özel günde ona kahvaltı vermek için yatağın etrafını heyecanla sardılar.

Tek sürpriz kahvaltı değildi. Cardi ayrıca, Babalar Günü’nü heceleyen bazıları da dahil olmak üzere bir ton balon hazırlayarak ve evlerinin alt katına çocuklarından birkaç hediye koyarak Offset’e olan minnettarlığını gösterdi. Ayrıca vitrine çıkan merdivenlerden inerken bir videosunu paylaştı ve o kadar yere yığıldı ki, “Bana bir kral gibi davranıyorsun!” Diye yanıtladı bile. Çocukları ona hediyelerini ve kartlarını verdi ve onlara teşekkür etmeden ve sarılmadan önce onları yüksek sesle okurken gülümsüyordu.

Cardi’nin Offset için sürprizi, en küçük oğlu Wave ile Offset dansının çok güzel bir videosunu yayınlamasının manşetlere çıkmasından sonra geldi. Sevecen baba, ayaklarını hızla tekmelerken onu kollarına aldı ve gururlu anne, onu neşelendirerek devam etmesi için cesaretlendirdi. İkili beyaz üstlerle uyumluydu ve Cardi’nin hayranlarının kesinlikle sevdiği gerçek bir bağlanma anıydı.

Offset, Wave ile olan sevimli ilişkisi için övgü almazken, bunu Kulture ile olan ilişkisi için yapıyor. Küçük kız, Eylül’de sosyal medya sayfasında paylaştığı şirin bir fotoğrafta, okulun ilk gününden önce babasının yanağına sevgi dolu bir öpücük verdi. Rapçi bir şemsiye ile eğilirken Disney prenses sırt çantasını tutuyordu. yağmurlu gün boyunca kafalarını salladı ve mini me’ye olan sevgisini gerçekten gösterdi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/19/cardi-b-offset-breakfast-bed-fathers-day-kids-video/

Yorum yapın

SMM Panel