Cara Delevingne’in Met Gala After Party 2022’de Payetli Romper’ı – Hollywood Life


cara delevingne


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

cara delevingne 2 Mayıs’taki 2022 Met Gala’da oldukça açıklama yaptı. Tema ‘Amerika’da: Bir Moda Anthology’ idi ve kırmızı halıda üstsüz gittikten sonra 29 yaşındaki Casa Cipriani’nin after party’sine katıldı. payetli bir tulumu salladı.

cara delevingne
Cara Delevingne, bu gümüş pullu Christian Dior Spring 2018 Romper’ı parti sonrası 2022 Met Gala’da salladı. (arka plan)

Cara, dekolte yakalı ve ince beline sarılı ince siyah kuşaklı, ışıltılı gümüş rengi bir Christian Dior Spring 2018 Romper giymeyi tercih etti. Göz kamaştıran tek parçayı uzun siyah bir tavuskuşu ve siyah baldır ortası savaş botlarıyla şekillendirdi.

Cara parti sonrası tarafından gerçekleştirildi Vanessa Hudgens ve Megan Sana Aygırı partiden çıkarken Cara’yı kaldırdıkları gibi.

Gecenin erken saatlerinde Cara, kısa bir askeri ceket ve bir çift yüksek belli saten pantolonla parlak kırmızı özel yapım Dior takım elbiseyle geldiğinde hepimizi şok etti.

Basamaklara girer girmez ceketini çıkardı ve metalik altınla boyanmış çıplak göğsünü ortaya çıkardı ve onu örten meme uçlarından başka hiçbir şey yoktu. Onu tutmak için bir bastona tutundu ve tıknaz bir altın gerdanlık kolye, bir Tyler Ellis Grace Kese ve gök yüksekliğinde, kırmızı platform Giuseppe Zanotti Bebe Pompaları ile donatıldı.

Cara her zaman kırmızı halıda bir açıklama yapar, bu yüzden bu görünümde ortaya çıktığında şaşırmadık. Cara’nın geçen yılki gala halısında tepeden tırnağa beyaz bir kıyafet ve üzerinde parlak kırmızı harflerle “Ataerkil Peg” yazan bir yelek giyerek ortaya çıktığını nasıl unutabiliriz.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/03/cara-delevingne-sequin-romper-met-gala-after-party-2022/

Yorum yapın