Cara Delevingne, Üstsüz 2022 Met Gala Görünümünde Çenesini Düşürdü


bir nedeni var cara delevingne bir Met Gala dayanak noktasıdır.

29 yaşındaki oyuncu ve model, 2 Mayıs’ta New York’ta düzenlenen 2022 Met Gala’da çarpıcı, kırmızı iki parçalı bir görünümle Metropolitan Sanat Müzesi’nin basamaklarını podyuma çıkardı. bu karnaval sırası aktris, 1800’lerin ortalarından kalma bir İngiliz askeri üniformasını andıran kısa bir blazer giydiği için Met Gala topluluğu için Regency Era’yı kesinlikle kanalize etti. Delevingne, takımını saten topuklu ayakkabılar ve çarpıcı bir bastonla tamamladı.

Daha sonra ceketinin altında ne olduğunu ortaya çıkararak kırmızı halıyı gerçekten renklendirdi: Altın börekler ve boyalı altın gövdesi. (Burada kırmızı halıdaki her yıldızı görün.)

Delevingne, 2018’deki Gotik, tamamen siyah elbisesi ve tacından 2019’daki çizgili, gökkuşağı cümbüşüne ve geçen yılki Christian Dior baskılı beyaz yelek ve pantolonuna kadar Met Gala görünümüyle her zaman bir açıklama yapmayı seviyor.

2020’de COVID-19 salgını nedeniyle bir yıl atladıktan sonra Met Gala ve Delevingne, Eylül 2021’de “In America: A Lexicon of Fashion” temasıyla geri döndü. Oyuncu röportajda açıkladı moda Dior topluluğu onu “neredeyse gözyaşlarına boğulacak” hale getirdi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1328955/cara-delevingne-is-jaw-dropping-in-a-topless-2022-met-gala-look?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın