Cara Delevingne Mastürbasyon Seminerinde Yaşadığı Şok Edici Deneyimi Hatırladı


Yepyeni bir seks ed türü.

Cara Delevingne yaklaşmakta olan belgesel dizilerini çekerken katıldığı bazı aşırı araştırmaları ortaya çıkardı gezegen seksinsan cinselliği ile ilgili soruları araştırıyor.

adresindeki bir röportajda MIPCOM 2022 Fransa, Cannes’da süper model, katıldığı ve kendi kişisel sınırlarının ötesine geçmesinin istendiği bir kendini tatmin seminerini anlattı.

30 yaşındaki Cara, 17 Ekim’de bir muhabire, “Mastürbasyon seminerine bunun bir sınıf olacağını ve bir not defterim olacağını düşünerek gittim” dedi. Çeşitlilik. “Bunun yerine, yerde pembe, deri bir jimnastik minderi vardı ve altı kişi ‘Eh, iç çamaşırını çıkar. Bu yağlayıcı’ diyordu.”

“Aptal olduğumu fark etmemiştim. Sanırım oldukça havalı, genç, havalı, her şeyi beğenmeyen bir kızım ama ‘Üzgünüm ne var? Üzgünüm, hayır, kesinlikle hayır’ dedim. , bunu yapmayacağım.’ Ama kendimi rahat hissettiğim her şeyi yaptım.”

Gösteriyi yapmakla ilgili ilk çekinceleri olmamasına rağmen, Sadece Binadaki Cinayetler star, kışkırtıcı projenin onu kesinlikle diken üstünde tuttuğunu itiraf etti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1351025/cara-delevingne-s-experience-at-masturbation-seminar-included-orgasms-and-a-porn-library?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir