Cara Delevingne İtalya’da Şarkıcı Minke’yi Tutkuyla Öpüyor: Resimler – Hollywood Life


Cara Delevingne, Minke


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Oliver Palombi / MEGA

cara delevingne29 ve vizon, 31, konu PDA olduğunda geri durmuyor! Model ve şarkıcı bu hafta İtalya’nın Portofino kentinde dışarıda tutkuyla öpüşürken fotoğraflandı. Muhabbet kuşları muhteşem yerde tatil yapıyorlar, aynı zamanda burada Kourtney Kardashian ve Travis Barker son zamanlarda düğünlerini yaptılar ve en son romantik gezileri sırasında memnun görünüyordu.

Cara Delevingne, Minke
Cara ve Minke, Portofino’da tutkuyla öpüşüyorlar. (Oliver Palombi / MEGA)

Cara siyah kısa kollu bir düğme giydi Bob Marley Lovefest sırasında üst ve mavi çizgili şortlar, Minke ise beyaz düğmeli uzun kollu üst ve uyumlu etek gibi görünen bir şey giydi. İkisinin de saçları açıktı ve Cara güneş gözlükleriyle süslenmişti. Ayrıca öpücük sırasında Cara için bir şişe su ve Minke için bir kitap ve siyah ceket de dahil olmak üzere bir şeyler tutmayı başardılar.

Cara Delevingne, Minke
İtalya’da Cara ve Minke’nin başka bir fotoğrafı. (Oliver Palombi / MEGA)

Cara’nın Minke ile romantik anı, öpüşürken görüldükten dört ay sonra geldi Sienna Miller New York’taki Temple Bar’da. Bayanları “akıcı arkadaşlar” olarak adlandıran bir kaynak, öpüşmelerinin başkalarıyla “eğlenceli bir gecede” olduğunu söyledi. Kaynak, “Sienna bu uzun boylu adamla sevişti ve sonra Cara ile öpüştü” dedi. Altıncı Sayfa o zaman. “Dışarıda eğlenceli bir gece gibiydi.”

Cara’nın en son PDA dolu gezisi, cinselliği konusunda rahat olmak konusunda ne kadar ilerlediğini kanıtlıyor gibi görünüyor. Yetenekli yıldız, 2020’de panseksüel olarak ortaya çıktı ve başlangıçta eşcinsel ilişkilerden “tiksindiğini” ve hatta cinselliğiyle uzlaşmadan önce “intihara meyilli” olduğunu itiraf etti. “Eski moda bir evde büyüdüm. Eşcinsel olan kimseyi tanımıyordum” dedi Delevingne. goop Mart 2021’de. “Bunun bir şey olduğunu bilmiyordum ve aslında büyümeyi düşünüyorum… Homofobik olduğumdan haberdar değildim.”

Cara, cinselliği ile rahatını alıp oyunculuk hayatına taşıyor. Oyuncu oynamaya hazır Selena Gomez’ikinci sezonunda sevgilisi Sadece Binadaki Cinayetler. Dizinin başındaki isim John Hoffman, yıllardır arkadaş olan güzeller hakkında “İkisinin birbirini tanıması ve rahat hissetmesi inanılmazdı” dedi. “Biri birinin dünyasını açıyor” gibi hissetmenizi sağlayan tüm doğru şekillerde biraz ışıltılı.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/08/cara-delevingne-kisses-singer-minke-italy-pics-photos/

Yorum yapın

SMM Panel