Cara Delevingne, Ariana DeBose, Cynthia Erivo, Çıkış Hikayelerini Paylaştı


31 yaşındaki, “Sadece yaşıyordum ve ‘Ah, büyükannem ve büyükbabamın tüm farklı insan türlerini sevdiğimi bildiğini sanmıyorum’ dedi. “Ve o noktada, kendimi tanımlamak için gerçekten bir kelime bile seçmemiştim, ama queer olduğuma karar verdim çünkü bunun, kimi seversem seveyim, nasıl tanımlanırsa tanımlansın büyümeye devam etmemi sağlayacağını düşündüm. . Yani bu benim için çalışıyor.”

Ancak Ariana, çıkış hikayesi olarak kabul edilebilecek bir çocukluk anı yaşadığını açıkladı.

“11 yaşındayken annemle arabadaydık. Bir dans atölyesinin ortasındaydık ve eve giderken ‘Anne, bilirsin, insanlar gerçekten çok güzel. tüm o güzel dansçılarda. Sanırım bir kızdan hoşlanabilirim. Kızlarla çıkabilirim'” diye paylaştı. “O, ‘Oh, bu harika’ gibiydi.”

Cynthia’ya gelince, İngiliz Vogue yaklaşan film uyarlamasında rol alacak olan oyuncuyu aldığını bildirdi. Kötübiseksüel olduğunu paylaşmak için uzun bir süre.

Cynthia, çıkışa LGBTQIA+ insanların “gerçekten tek fark farklı sevmemiz ve kendimizi farklı şekilde ifade etmemiz olduğu halde, neden eşit varlıklar olarak muamele görmeyi hak ettiğimizi sürekli olarak haklı çıkarma ihtiyacı hissettiklerini söyledi. Cesur olduğun için övgüye değer. En önemli şey bu: insanlara tam olarak kim olduklarını göstermeleri için alan vermek.”

“Bu yolculuk boyunca beni kollarını açarak karşılayan, bana yer açan ve tenimde çok rahat hissetmemi sağlayan kaç kişi keşfettim anlatamam. aynısını başkaları için de yap.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336668/cara-delevingne-ariana-debose-and-cynthia-erivo-share-their-coming-out-stories?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir