Capital One College Bowl 2. Sezonda Yarışan Takımlarla Tanışın


Beyinlerin nihai savaşı sonunda geri döndü.

E! Haberler, NBC’nin bilgi yarışmasının ikinci sezonunda yarışacak 16 üniversite takımını yalnızca ortaya çıkarabilir Capital One Kolej Kasesi. kardeşler tarafından barındırılan Peyton Manning ve Cooper Manning’in fotoğrafı.seride ülkenin en büyük ve en parlak kolejlerinden öğrenciler gruplar halinde birlikte çalışarak bilgilerini beş rauntluk bir trivia turnuvasında test etmek ve nihayetinde birinciliği kazanmak için çalışıyor. Capital One Kolej Kasesi kupa ve hayat değiştiren burs parası.

NBC’ye göre, 9 Eylül’de başlayacak olan bu sezon, “daha büyük rekabetler, etkileyici ünlü mezunlar haykırışları ve yeni yarışma turları” içerecek. “Her zamankinden daha fazla okul yarışıyor ve daha fazla okul ruhu getiriyor – bandolardan maskotlara ve onları tezahürat eden canlı bir izleyici kitlesine kadar.”

Artı, sevgili NBC Veri Analisti (ve hakilerin kralı) Steve Kornacki eşleşmelerin ardındaki sayıları ayırmak için kenarda kalacak.

İkinci sezonda mücadele eden 16 kolej ve üniversite:


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341605/meet-the-16-universities-competing-in-capital-one-college-bowl-season-2?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir