Cap & Cüppe Fotoğraflarına Bakın – Hollywood Life


Yara Shahidi


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jay L Clendenin/Los Angeles Times/Shutterstock

Tebrikler sırayla Yara Shahidi! 22 yaşındaki olgun star 26 Mayıs Perşembe günü inanılmaz bir başarıyı kutladı: Harvard’dan mezun olmak! Yeni üniversite mezunu, Instagram hesabından kepini ve cüppesini sallarken muhteşem enstantanelerle dolu bir fotoğraf albümü paylaştı! Bir fotoğrafta Yara, siyah tören kıyafetinin altına giydiği Harvard kıpkırmızı ceketi ve eteğini sergileyen bir profesyonel gibi poz veriyor. burada.

Onun babası, Afşin Şahidi, Instagram’da da güzel bir fotoğraf yayınladı (yukarıda), kızının yanında, koluna dolanmış ve kocaman bir gülümsemeyle duruyordu. Gururlu fotoğrafa, “Hassas taç yaprağımızın tamamen çiçek açtığını gören güzel gerçeküstü bir an” yazdı.

İnanılmaz başarı, büyük arkadaşlarının lütfu tarafından fark edilmedi. olgun kostar. Diggy Simmons“Hadi gidelim !!!” yazdı Amerika’nın Bir Sonraki Top Modeli kazanan ve eski Atlanta’nın Gerçek Ev Kadınları yıldız Eva Marcille “Tebrikler Kraliçe!!!! Sanki akrabaymışız gibi gurur duyuyorum. Hepimizi çok gururlandırıyorsun” hızlı ve Öfkeli yıldız Jordana Brewster bir sürü alkışlayan el emojisi ekledi.

Yara, “Sonunda bu önemli dönüm noktasına ulaşmış olmak gerçeküstü” dedi. moda. “Dört yaşımdan beri üniversiteye gitmek istediğimi biliyordum. 17 yaşıma geldiğimde tam olarak ne çalışmak istediğimi biliyordum, bu yüzden bunun gerçekleşmesini görmek bir hedefin gerçekleşmesidir.” Çalışmaları arasında Sosyal Bilimler ve Afro-Amerikan departmanlarıyla yaptığı çalışmalar yer alıyor ve gazeteye göre “neo-kolonyal bir manzara altında siyah siyasi düşünce” üzerine yoğunlaşıyor. Yara, “Ben Bir Erkeğim: Sylvia Wynter’ın Objektifiyle Batı Hegemonyasından İnsanlığın Kurtuluşu” başlıklı tezinin, “bu son dört yıllık eğitimi tutkumla bağlantılı bir şeye bağlamanın bir yolu olduğunu belirtti. hakkında ve tüm hayatım boyunca kendimi toprakladım. ”

Ve mezuniyet elbisesinin altına giydiği çarpıcı kıyafete gelince? Elbette Dior’du! Fikir, klasik bir Dior silüetinden ve klasik bir Yara silüetinden ilham aldı” dedi. moda. “Kırmızı kırmızı takım elbise kullanarak okul ruhuna uyum sağlamaya karar verdik. Görünümün çok resmi gelmediğinden emin olmak istedim, ancak bunun neşeli bir durum olduğu gerçeğine yaslandım – canlı ve parlak hissettiren bir şey.” Akıllı seçim, Harvard mezunu!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/27/yara-shahidi-graduates-harvard-photos/

Yorum yapın

SMM Panel