Candice Swanepoel Miami’de Çizgili Bikinili Fotoğraflar – Hollywood Life


Candice Swanepoel Miami'de Çizgili Bikinili Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Pichichipixx / SplashNews.com

Candice Swanepoel açıkça en iyi hayatını yaşıyor! Güney Afrikalı süper modelin bir romantizm içinde olduğu bildirildikten sadece birkaç gün sonra. Kanye Batı, 18 Eylül Cumartesi günü Miami Beach’te biraz dinlenirken görüldü. Candice, güneşte sırılsıklam gezintisi için çarpıcı çizgili bikinisini sallarken, yazın son anlarının tadını çıkarıyor gibi görünüyordu.

Candice Swanepoel Miami'de Çizgili Bikinili Fotoğraflar – Hollywood Life
Candice Swanepoel, Eylül 2022’de Miami Beach’te görüntülendi. (Pichichipixx / SplashNews.com)

Victoria’s Secret Meleği ve “Ünlü” rapçi, bu hafta başlarında New York Moda Haftası’ndaki Yeezy GAP güneş gözlüğü etkinliğinde flört ederken görüldü ve aşk dedikodularına neden oldu. YEEZY GAP güneş gözlüklerinin reklamlarında yer alan Kanye ve Candice’in, birlikte otele geri dönmek için SUV’sine atlamadan önce partide birbirleriyle oldukça samimi davrandıkları bildirildi. Şimdi çiftin resmi bir çift olduğu iddia ediliyor!

Bir kaynağa göre, “Kanye ve Candice çıkıyor ve ilişkileri yeni” ET. “Birbirlerini seviyorlar ve işlerin şu ana kadar gidişatından memnunlar. Moda ve yaratıcılık üzerinden bağlantı kurdular. Kanye, Candice için heyecanlı.”

Candice Swanepoel Miami'de Çizgili Bikinili Fotoğraflar – Hollywood Life
Candice Swanepoel, gezi sırasında bikinisiyle poz verdi. (Pichichipixx / SplashNews.com)

Bu, Kanye’nin bir hafta önce Santa Monica’daki ünlü hotspot Giorgio Baldi’de gizemli bir kadınla görülmesinden sonra geliyor! Diğer Kanye flört haberlerinde, işi bıraktığı söylendi. Chaney Jones Haziranda. Ancak Instagram modeli, dört çocuk babasıyla ayrıldığını reddetti. Kanye’nin 8 Haziran’daki doğum gününde, çiftin sevgi dolu fotoğraflarından oluşan kısa bir montajla birlikte “Doğum günün kutlu olsun bebeğim seni seviyorum” diyen bir TikTok videosu yayınladı. Ancak ikili, Haziran ayından bu yana kamuoyunda birlikte görülmedi. Bütün bunlar Kanye’nin aktrisle takılmasından sonra geldi. Julia Fox 2022’nin başında sıcak bir saniye için.

Bu arada, Kanye’nin eski sevgilisi kim Kardashian ile dokuz aylık romantizmini iptal ettikten sonra piyasaya geri döndü. Pete Davidson. ÖZEL bir kaynak HollywoodLife’a Kim’in “bekar ve karışmaya hazır” olduğunu, ancak yeni bir ilişkiye acele etmek istemediğini söyledi. “Aşk zaman alır ve şu anda Kim’in ciddi bir şeye yatırım yapacak zamanı yok. Böylece, yeni kulak kapsülü markasının lansmanı da dahil olmak üzere milyar dolarlık imparatorluğuna odaklanırken eğlenecek. Bu, randevulara çıkmayı içeriyorsa, öyle olsun. Ama o ailesiyle fazlasıyla ilgili ve şu anda başkalarına bu kadar fazlasını veremeyecek kadar kendine odaklanmış durumda.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/18/candice-swanepoel-striped-bikini-miami-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir