Candace Cameron Bure’nin Kızı Natasha, JoJo Siwa’ya “Büyümesini” Söyledi


Natasha Bure annesinin savunmasına geldi.

kızı olan 23 yaşındaki Candace Cameron Bureateşli bir mesajla Instagram Hikayelerine gitti JoJo Siwa dansçı Candace’in hayatında tanıştığı “en kaba ünlü” olduğunu söyledikten sonra.

Natasha, 28 Temmuz’dan beri silinen Instagram Hikayelerinde, “Saygılarımla, birinin sizinle fotoğraf çekmeye ‘hayır’ demesi ‘zor bir deneyim’ değil” diye yazdı. Bize Haftalık. “Bu nesil çok hassas ve omurgası yok.”

Habere göre Natasha, 19 yaşındaki JoJo’ya “büyümesini” söyledi ve “bu dünyada bundan daha büyük sorunlar var” dedi.

Natasha’nın mesajı, JoJo’nun “zor bir deneyim” yaşadığını söylemesinin ardından geldi. Dolu ev yıldız birkaç yıl önce. JoJo tarafından elde edilen bir videoya göre, “11 yaşındaydım ve büyük, büyük bir hayranıydım ve onunla fotoğraf çekmek istedim ve onun için iyi bir zaman değildi” dedi. Sayfa Altı.

JoJo, Candace’e “kaba” diyen ilk TikTok’unu yayınladıktan sonra, oyuncu havayı temizlemek için kendi videosuyla Instagram’a gitti ve JoJo ile bir telefon görüşmesi yaptığını çünkü JoJo’nun duygularının nereden geldiği hakkında “hiçbir fikri olmadığını” belirtti. .


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339951/candace-cameron-bure-s-daughter-natasha-tells-jojo-siwa-to-grow-up-in-heated-message?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir