Candace Cameron Bure, Yazar ve Komedyen David A. Arnold’un Ölümüne Yas Tutuyor


Candance Cameron Bure geç onurlandırıyor David A.Arnold.

bu Fuller Evi 46 yaşındaki aktris, 7 Eylül’deki ölümünün ardından Netflix’in yeniden başlatılmasının yazarı olan komedyene saygılarını sundu.

Candace, 8 Eylül’de Instagram’a “David, iyi biriydin. Dostum, kalbim kırıldı” yazdı. İletiDavut’un karısını sevdiğini ve onun için dua ettiğini de sözlerine ekledi. Julie L. Harknessve iki kızı, Anna-Grace ve Ashlyn. “Tanrı kollarını daha önce hiç hissetmediğin gibi sana sarsın.”

Candace, gönderisinde David’in bir fotoğrafını ve sette birlikte güldüğü merhum komedyenin bir fotoğrafını paylaştı.

Candace’in haraç, David’in ailesinin 54 yaşında vefat ettiğini açıklayan bir açıklama yayınlamasından sadece bir gün sonra geldi.

Aile, “Kocamız, babamız, erkek kardeşimiz ve arkadaşımız David A. Arnold’un zamansız vefatını büyük bir üzüntüyle teyit ediyoruz” dedi. Son tarih. “David bugün evinde huzur içinde vefat etti ve doktorlar ölüm nedenini doğal nedenlerle belirledi. Lütfen ailemizi duada tutun ve bu zamanda mahremiyetimize saygı gösterin, çünkü hepimiz bu kayıptan dolayı şok ve harap olduk.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345383/candace-cameron-bure-mourns-death-of-fuller-house-writer-and-comedian-david-a-arnold?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir