Candace Cameron Bure, JoJo Siwa Özürünün Ardından Daisy Dukes Giyiyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Candace Cameron Bure, JoJo Siwa Özürünün Ardından Daisy Dukes Giyiyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Jvshvisions / BACKGRID

Candace Cameron Bure özür diledikten sonra Los Angeles’ta dışarı çıktı JoJo Siwa. 46 yaşındaki aktris, 27 Temmuz Çarşamba günü bir ofis binasına girerken beyaz kolsuz bluzla bir çift kot papatyayı salladı. Dolu ev yıldız kanallı Alicia Silverstone‘s bilgisiz omzunda bordo bir çanta ile kıyafetin üstüne açık giydiği sarı ekoseli bir hırka ile karakter.

Son günlerde 19 yaşındaki JoJo ile drama yapmasına rağmen kameralara gülümserken morali yerinde görünüyordu. 90’ların ikonik televizyon dizisinde DJ Tanner’ı oynamasıyla tanınan Candace, sarı saçlarını kıvırcık bir topuz yaparak gümüş halka küpelerini sergiledi. Bir kaplumbağa gözlüğüne ve beyaz bir su şişesine asılı, ayaklarında rahat beyaz kaydıraklarla havadar kaldı.

Candace Cameron Bure, JoJo Siwa Özürünün Ardından Daisy Dukes Giyiyor: Fotoğraflar – Hollywood Life
Candace Cameron Bure’nin 27 Temmuz’da randevusuna gittiği görülüyor. (Jvshvisions / BACKGRID)

Bu haftanın başlarında genç idol JoJo, 24 Temmuz TikTok’ta Candace’in tanıştığı “en kaba ünlü” olduğunu söylediğinde dalga geçti. Candace ise Instagram üzerinden uzun bir mesaj göndererek özür diledi. “11 yaşındaki kalbini kırdım. … Ahh. berbat hissediyorum. JoJo, çok üzgünüm,” dedi. “Özellikle bir anne olarak, sana böyle hissettirdiğim için kalbim kırılıyor ve annen için de üzgünüm, kızına bunu yaptım çünkü biliyorum ki biri çocuklarıma saldırırsa, biliyorsun anne ayı çıkar. ,” o ekledi.

JoJo o zamandan beri özrüne tepki gösterdi. “Biliyorsun, küçükken zor bir deneyim yaşadım. 11 yaşındaydım ve büyük, büyük bir hayranıydım ve onunla fotoğraf çektirmek istedim ve onun için iyi bir zaman değildi” dedi. Dans eden anneler şap dedi Sayfa Altı 27 Temmuz’da, senaryoyu daha sonra açıklıyor. “Kötü bir deneyim yaşadığım için söyleyeceğim, bu onun korkunç bir insan olduğu anlamına gelmez…Bence bu onun için uygunsuz bir zamandı ve 11 yaşındaki küçük ben çok heyecanlı ve heyecanlıydım. ama bu onun gelmiş geçmiş en kötü insan olduğu anlamına gelmez,” diye açıkladı JoJo.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/28/candace-cameron-bure-daisy-dukes-jojo-siwa-apology-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir