Camryn Jones Olası 2. Sezonu Konuşuyor – Hollywood Life


Camryn Jones


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Prime Video

Tam düşündüğün zaman Kağıt Kızlar 1988’e geri dönüyorduk, Prime Video serisi bize son bir darbe indirdi. Finalin son anlarında Tiffany ve Erin, kapsüllerinin onları eve geri götürdüğüne inanıyorlardı. Ortaya çıktıklarında kendilerini 1970’lerde buldular. Bu arada, KJ ve Mac’in nereye gittiği hakkında hiçbir fikrimiz yok. HollywoodYaşam ile ÖZEL KONUŞTU Camryn Jones finale tepkisi hakkında.

“İlk okuduğumda, çekimden dönerken bir minibüsteydim. Senaryoları gönderdiler ve hepimiz onları arabada okumaya başladık. hemen yanında oturuyordum Riley [Lai Nelet] aslında. ‘Oh, bu çok havalı’ dedik. Aslında en iyi deneyimdi. Uçurumdan hoşlandığım için bunun son olmasıyla gerçekten ilgilendim. Genç Tiff’i oynayan Camryn, “Çok havalı olduğunu düşündüm ve onu çekmek için çok heyecanlıydım” dedi.

Camryn Jones
Camryn Jones ‘Kağıt Kızlar’ gösteriminde. (Ana Video)

Genç oyuncu Tiff, Erin, KJ ve Mac’in ikiye bölünmesinin “iki kız arasındaki iki ilişkinin daha da yakınlaşmasına izin vereceğini” itiraf etti. Kızların yeniden bir araya gelme olasılığı ya da olmaması durumunda dinamiğin nasıl adapte olacağını, değişeceğini ve hatta belki değişeceğini görmek ilginç olacak.”

1. sezonun bitişi 2. sezon için kapıyı sonuna kadar açık bırakıyor. Camryn, Tiff’in gelişimini daha fazla görmeyi çok istediğini açıkladı. Camryn, “Birlikte olacaklarından beri Erin ile ilişkimizin nasıl gelişeceğini görmeyi çok isterim” dedi. “Sonradan diğer iki kızla ilişkisinin nasıl geliştiğini görmeyi çok isterim. Ancak 1. sezonda kullanılmayan komik unsurların 2. sezonda da yer almasını gerçekten çok isterim.

çekirdek dört karakter Kağıt Kızlar kendi yollarında eşit derecede büyüleyici. Camryn, Tiff’in bu “ansiklopedik, meraklı ateş topu” olmasına bayıldı. Doğuştan liderdir. Ama bence beni asıl etkileyen şey, aramızdaki bağ, bu bağ kurulabilirlikti. O çizgi romanları okur okumaz Tiff ile ilişki kurabilirdim. Onunla empati kurabilirdim. Mücadelesini hissedebiliyordum. Ayrıca, ne kadar zeki olduğuna ve her zaman bu gelişim zihniyetine sahip olmasına gerçekten hayran kaldım. Olduğu yere yerleşmek istemiyordu. Hep daha fazlasını öğrenmek ister. İstediği şeyler konusunda ne kadar tutkulu olduğunu ve hedeflerine ulaşmak için her şeyi nasıl yapacağını seviyorum.”

Camryn Jones
Camryn Jones, Sekai Abenì ile birlikte. (Ana Video)

Kızlar zamanda ileriye 1999 yılına yolculuk ettiğinde, Tiff kendisinin eski versiyonuyla tanışır. Sekai Abeni. Camryn, “Aslında Tiff’i ikiye bölüyormuşum ya da başkasına veriyormuşum gibi gelmiyordu,” dedi. HollywoodYaşam Sekai ile çalışmak hakkında. “Tiff benimle birlikte büyüyormuş gibi hissettim. Demek istediğim, birkaç yıl atladık, ama onunla oynamak gerçekten güzeldi çünkü gelirdi ve senaryolarımız üzerinde çalışırken yemek yerdik, böylece birbirimizin tavırlarını ve şeylerini tanıyabilirdik.”

Tiff, yetişkin Tiffany’deki büyük değişiklikleri görünce şok olur ve daha sonra Tiffany’nin evlat edinildiğini öğreniriz. Camryn, annesinin bu sırrı sakladığının farkına varmasının Tiff için “yıkıcı” olduğunu kabul etse de, Tiff 1988’e dönerse ve bildiklerini hatırlarsa, o zaman annesiyle bu konuda daha önce yüzleşeceğini umuyor. “Bunun, iyileşme süreci için daha fazla zaman sağlayacağını ve annelerine karşı yetişkin Tiff’in sahip olduğu kadar kızgınlığa izin vermeyeceğini düşünüyorum. Ama hatırlamazlarsa, zaman aynı mı kalacak? Asıl soru bu,” dedi Camryn.

Camryn Jones
Tiff olarak Camryn Jones. (Ana Video)

Camryn, kendi versiyonunu ve Sekai’nin Tiff’ini, ilerleyen karakterin gelişmiş bir versiyonuna dönüştürmeye devam etmek istiyor. “12 yaşına geldiğinde hedeflediği yolda ilerlemesini sağlayacağını söyleyebilirim, ancak yine de yetişkin Tiff’in sahip olduğu, nasıl mutlu olduğu ve nasıl mutlu olduğu gibi bazı unsurları korumak isteyecektir. annesinin onun için istediğini değil, kendi kalbini takip ediyor,” dedi Camryn HollywoodYaşam.

film çekerken Kağıt Kızlar, 15 yaşındaki gösterinin onun için birçok “felsefi soru” açtığını itiraf etti. “Şu anda olduğum gibi çıkmasaydım mutlu olur muydum? Gelecekteki ben mutlu olursam mutlu olur muyum? Bu ikinci soruda, cevabın evet olduğunu düşünüyorum. Çünkü gelecekte mutlu olduğum sürece, şu anki ideal versiyonum olup olmaması umurumda değil. Gösteri benim için birçok soru açtı, ama aynı zamanda cevaplar da sağladı çünkü sorularımı yaşamak zorunda kaldım, ”dedi Camryn. Kağıt Kızlar şimdi Prime Video’da yayınlanıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/04/paper-girls-ending-twist-season-2-camryn-jones-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir