Camille Kostek’in Herkes İçin Mayoları Kadınları Model Gibi Hissettirecek


Camille Kostek ile bu fiyatlara yaptığı seçimleri beğeneceğinizi düşündüğümüz için görüştük. Camille, Herkes için Mayolar için ücretli bir sözcü. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Bu yaz mayoyu kucaklamaktan korkmayın.

Sıcaklıkların artması ve tatil zamanının gelmesiyle birlikte, Camille Köstek ile takım oluyor Herkes İçin Mayolar başka bir mayo koleksiyonu için. Şirket için bir model olduktan sonra, 30 yaşındaki kadın, her kadının kendini güvende hissedebileceği uygun fiyatlı parçalarla ortaklığı bir sonraki seviyeye taşımak istedi.

Camille, “Bir kadınsanız ve mayo alışverişi yapıyorsanız, her zaman bir noktada duvara çarptığınızı bilirsiniz – ister fit, ister stil ister beden olsun,” dedi Camille E! Haberler. “Herkes için Mayolar, kelime popüler olmadan önce katılımı önemserdi ve bu benim için gerçekten önemliydi.”

İtibaren ters çevrilebilir bikiniler rahat etmek bir adet, Camille, önemli bir kuralı izlerseniz, herkesin kendi parçalarına güvenebileceğine ve aşağıdakileri seçebileceğine inanıyor. “Kendini başkalarıyla karşılaştırmayı bırak” dedi. “Şu anda burada olmanın tadını çıkarmak, o anda kim olduğunuzu kucaklamak ve o mayoyu almak, dışarı çıkmak ve her şeyin tadını çıkarmak çok özgür.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331060/camille-kostek-s-swimsuits-for-all-will-make-any-woman-feel-like-a-supermodel?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel