Camila Morrone Gigi Hadid ile Podyumda Defileye Katıldı


Yukarı bakmayın, çünkü aradaki bir geçişi kaçırabilirsiniz. Leonardo DiCaprioeski sevgilisi ve söylentilere göre şu anki alevi.

Haberin kırılmasından yaklaşık bir ay sonra Camila Morrone Oscar ödüllü aktörle dört yıllık flörtünün ardından ayrılan model, 23 Eylül’de Versace defilesinde ön sırada otururken görüntülendi. Gigi HadidCamila ile ayrılmasından bu yana Leo ile bağlantılı olan – Milan Fashion Show etkinliğinde podyumda yürüdü.

Bu vesileyle, 25 yaşındaki Camila, şeffaf panelli siyah bir korse giydi. Boğucu görünümü, uyumlu geniş bacaklı pantolon ve sivri topuklu ayakkabılarla eşleştirdi.

Gigi’ye gelince, 27 yaşındaki asimetrik yakalı ve dekolteli kapüşonlu siyah bir elbiseyle podyumda yürüdü. Podyumda ona çok sayıda tanıdık yüz katıldı. Paris Hilton, Irina Shayk, Emily Ratajkowski ve kızkardeş bella hadid.

Defile şovu, 47 yaşındaki Gigi ve Leo’nun birlikte görüldü New York’ta. Geçenlerde bir kaynak E’ye “Birkaç kez takıldılar ve o ilgileniyor” dedi. Haber, ikisinin de “münhasır” bir ilişki içinde olmadığına dikkat çekiyor. “Gigi onunla eğleniyor. Ciddi bir şeyle ilgilenmiyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347784/leonardo-dicaprio-s-ex-camila-morrone-attends-fashion-show-with-gigi-hadid-on-the-runway?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir