Camila Cabello Yeni Fotoğraflarda Kırpılmış Üstü Rocks – Hollywood Life


Camila cabello


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rahul Bhatt/Shutterstock

Camila cabello seksi bir dizi yeni fotoğrafla tekrar iş başında! 29 Haziran’da şarkıcı, küçük bir kısa bluz ve kot pantolon giydiği bir dizi fotoğrafını paylaşmak için Instagram’a gitti. Üst kısımda kısa kollu ve alt kısmında U şeklinde bir dalma vardı, bu da ekstra deriyi ortaya çıkardı. Camila, altın zincir kolyeyi ve altın halka küpeleri sallarken, örgülü saçlarıyla görünümünü tamamladı. Topluluktayken farklı açıları ve yüzleri göstermek için bir dizi seksi poz verdi.

Camila sevgilisinden ayrıldı Shawn Mendes2021 sonbaharında iki yıldan fazla bir flörtün ardından. Ayrıldıktan hemen sonraki aylarda, albümü üzerinde çok çalışıyordu, aile, hangi Nisan ayında çıktı. O zamandan beri Camila, Miami’de sahilde ve yakın zamanda İtalya’ya yaptığı bir gezi de dahil olmak üzere çeşitli tatillerde vakit geçirerek yaşıyor.

Camila kısa süre önce beden imajı sorunları hakkında konuşmasına rağmen, yeni bir güven duygusu bulmuş gibi görünüyor ve bunu sosyal medyada gösteriyor. Ayrıca yeni aşk dedikodularına da yol açtı. Austin Kevitch bu aydan daha erken. İkisi 15 Haziran’da Los Angeles’ta birlikte bir gezintiye çıkarken gülerken fotoğraflandı. Austin, Lox Club adlı özel bir üyelik kulübünün CEO’sudur ve Camila henüz ilişki durumları hakkında kamuoyuna açıklama yapmadı.

Camila ve Shawn ayrılmış olsalar da, dostane şartlarda kaldılar ve yeni müziklerini tanıtırken röportajlarda birbirlerinin övgülerini söylediler. Mayıs’ta ikisi de Los Angeles’taki Wango Tango’da performans sergilediler ve aralarında herhangi bir gariplik ya da husumet yoktu. Her ikisi de Mayıs başında Met Gala’ya katıldı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/30/camila-cabello-crop-top-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir