Camila Cabello, Yazın Koyu Saç Rengiyle “Karanlık ve Seksi” Oluyor


aman tanrım Camila cabello bu klasik güzellik trendini yeniden düzenledi.

Yaz aylarında herkes genellikle daha açık bir saç rengini tercih ederken, “Havana” şarkıcısı ters yöne gitti ve son zamanlarda simsiyah bir görünüm kazandı. Ve sanatçı esmer buklelerle tanınırken, yeni gölgesi goth-glam aleminin altına düşüyor.

15 Mayıs’ta Camila, cesur dönüşümünü sergileyen Instagram fotoğraflarından oluşan bir karusel paylaştı.

İlk görüntüde pop yıldızı, yeni boyasını ve kaküllerini görebilmeniz için kamerayı yukarıya doğru çevirirken, yaptığı şeyin önde ve ortada olduğundan emin oldu. Şiddetli saç değişikliğine ek olarak, bir dizi kesik içeren heyecan verici sarı ve kahverengi sıçrayan bir üst giymişti. Başka bir enstantane, Camila’nın zahmetsizce dağınık dalgalar salladığını ve dokulu stili gri eşofman ve peek-a-boo fiyonklu uzun kollu bir gömlekle eşleştirdiğini gösteriyordu.

26 yaşındaki kuaför, Nikki Lee, makyajın detaylarını da paylaştı. Nine Zero One salonunun sahibi “Retro Esmer” yazdı. instagram 17 Mayıs. “2023 yazı için karanlık ve seksi.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374817/camila-cabello-goes-%22dark-and-sexy%22-with-bold-summer-hair-color?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir