Camila Cabello Tatil Cazibesini Siyah Dudaklar ve Sahte Piercinglerle Yeniden Tanımlıyor


Camila cabello‘ın son bakışı, aman aman demenize neden olacak.

NBC’ler Ses 13 Aralık’ta kazananını açıkladı ve 22. sezon finali münasebetiyle, eski Beşinci Uyum üye, çekiciliğinin tamamen sandalye döndürücü olduğundan emin oldu.

Özel gün için Camila, ışıltılı sahte bir burun köprüsü piercingi ve uyumlu ışıltılı gölge ile eşleştirilmiş çarpıcı siyah bir dudaktan oluşan cesur bir makyaj görünümü sergiledi. Alt kirpik çizgisinde uçuşan takma kirpikler ve füme kalemle gözlerine ekstra drama kattı.

Parlak kırmızı ruj genellikle yılın bu zamanında ön plana çıkarken, şarkıcının siyah ruj kullanması, tatil cazibesinin herkese uyan tek beden olmadığını kanıtladı. Ve gerçek Camila tarzında, bir değil, iki değil, üç sırasında çok farklı makyaj görünümleri Ses final.

Makyaj sanatçısının yardımıyla, patrick ta, “Havana” şarkıcısı cesur dudağını yumuşak, çıplak bir gölgeyle değiştirdi. Gözlerini daha önce olduğu gibi dumanlı ve ışıltılı tuttu ama göz kapaklarına ışıltılı gümüş yapay elmaslar ekleyerek gözlerini yumrukladı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358249/camila-cabello-redefines-holiday-glam-with-black-lipstick-and-faux-glitter-piercing?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir