Camila Cabello, Split’ten Sonra Beşinci Uyum İlişkisini Konuştu – Hollywood Life


‘Havana’ hit yapımcısı, yakında çıkacak olan albümünde eski kız grubu hakkında şarkı söylüyor.

Camila cabello dünyanın yeni müziğini ve hayata yeni bakışını keşfetmeye hazır. Yaklaşan üçüncü stüdyo albümünün tanıtımını yapan pop yıldızı, aile, kaydetmek için oturduğu sırada zor bir zamanın üstesinden gelmek hakkında açıldı. Son zamanlarda yaptığı bir röportajda, “Akıl sağlığı konusunda bilge gibi, gerçekten boktan bir yerde gibiydim” dedi. Reuters. “Açıkçası iyi şarkılar yapmak istiyorum ama bana göre, bugün stüdyoda iyi vakit geçirmek, güvende hissetmek, rahatlamış hissetmek ve kendime karşı dürüst olduğumu hissetmek istiyorum.”

Camila cabello
Camila Cabello, Fifth Harmony’den eski grup arkadaşlarıyla “iyi bir yerde” olduğunu söyledi. (Deklanşör)

Üçüncü albümün “daha ​​topraklanmış bir alanda” “insan” olmasına izin verdiğini söylemeye devam etti. “İlk iki albümüm, gençliğin sonları, 20’li yaşların başı gibiydi – bu albümleri yaparken çok endişelendim.”

Stüdyo çabası, 2016 yılında solo kariyeri için ayrıldığı eski kız grubu Fifth Harmony’nin üyeleriyle “iyi bir yere” gelmesine de izin verdi. Camila, diğer üyeler hakkında “Örnek mesajlar ve benzeri şeylerle birbirimize destek gibi olduk” dedi. Ally Brooke, Normani, Dinah Jane ve Lauren Jauregui. “Onlarla gerçekten iyi bir yerdeyim.”

Beşinci Uyum
Camila, solo kariyeri için 2016 yılında Fifth Harmony’den ayrılmıştı. (Charles Sykes/Invision/AP/Shutterstock)

Camila, “Psychofreak” adlı yeni albüm için bir şarkıya eski grup arkadaşları hakkında bir cümle bile attı. Şarkı söylüyor: “Nasıl gittiği için kızları suçlamıyorum.” Camila, “Bu şarkı temel olarak endişe ve endişe ile yolculuğum ve sektörde gerçekten genç bir başlangıç ​​yapmak gibi oluşan tüm farklı şeyler hakkında” dedi.

Bayanlar arasındaki dostane ilişki hayranlar için iyi bir haber çünkü Camila’nın ayrılışı dramla dolu. Grubun 2017 MTV VMA’larında Camila sans ilk çıkışında, kalan dört üye, şarkılarını sahneden düşen bir kadının beşinci siluetiyle açarak onunla alay ediyor gibiydi. O sırada Camila, incindiğini ve hareketi “küçük” olarak nitelendirdiğini söyledi. New York Times.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/07/camila-cabello-fifth-harmony-relationship-split-interview/

Yorum yapın