Camila Cabello Siyah Bikini Esinli Bir Elbise Giyiyor ve Ten Rengi Gösterişli – Hollywood Life


Camila Cabello Siyah Bikini Esinli Bir Elbise Giyiyor ve Ten Rengi Gösterişli – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

Camila cabello, 25, Cumartesi günü hayranlarına eğlenmeleri için iki yeni video verdi ve bu videolarda muhteşem görünüyordu! Şarkıcı, teni bronzlaştığı ve uzun dalgalı saçları döküldüğü için bikini tarzı üst kısmı ve yanları kesikler olan ipeksi siyah bir elbiseyi salladı. Ayrıca görünüme halka küpeler ekledi ve pozlar verirken doğal görünümlü makyaj yaptı ve kameraya gülümsüyor.

Yetenekli güzellik, hayranları yorumlar bölümünü iltifatlara boğmadan önce videolardan birine aptal bir emoji ile başlık attı. Bir hayran “Güzel” yazdı, bir diğeri ona “güzel” dedi. Bazıları ise aşklarını kalp emojileri ve “Seni seviyorum” sözleriyle ifade ettiler.

Camila son videolarını paylaşmadan bir hafta önce Florida sahilinde siyah, mor ve turuncu desenli bikinisiyle fotoğraf çektirdiği için manşetlere çıktı. Zıplayan müzisyen, anlık görüntülerde suya daldıktan sonra kumun üzerinde yürüyordu ve bir noktada kameraya baktı. Son videolarında taktığı, aynı olmasa da benzer halka küpelerle süsledi.

Camila moda seçimleriyle dikkat çekmediğinde, bunu ilişkilere ilham veren görüşü için yapıyor. Yeni bir röportajda, bir zamanlar olduğu gibi yeni bir romantizme girmekle ilgilenmediğini söyledi. Kozmopolit İngiltere. “Buna çok fazla odaklanmıyorum. Sadece gerçekten insanlarla takılmak istiyorum, arkadaş edinmek istiyorum ve geçen yıl çok sayıda harika arkadaş edindim” dedi. “Bir sürü kız arkadaş. Devam eden harika grup sohbetlerim var.”

“Bir şey olursa, o zaman bu gerçekten eğlencelidir, ama üzerinde herhangi bir baskı yapmıyorum,” diye devam etti. “Önceden ‘Evet, aşkım, aman tanrım, aşkım’ diyordum ve şimdi sadece iyi vakit geçirmeye çalışıyorum. Sadece hayatımı yaşamak ve harika arkadaşlıklar kurmak istiyorum. içinden bir şey çıkarsa [them] bu daha fazla bir şey, o zaman bu harika.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/24/camila-cabello-black-bikini-dress-tan-videos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir