Camila Cabello Miami Sahilinde Bikinili Rocks: Fotoğraflar – Hollywood Life


Camila cabello


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Camila cabello 15 Haziran’da bazı kız arkadaşlarıyla Coral Gables, Florida’da sahile vurdu. Şarkıcı, mavi bir bikiniyi sallarken suda oynarken gülümsüyordu. İki parçalı bir üçgen üst ve küçük bir tanga bikini altı içeriyordu. Camila kendini suyun altına bırakırken çatladı. Diğer çekimler, bikini gövdesiyle tam ekranda okyanustan uzaklaştığını gösterdi.

Camila cabello
Camila Cabello mavi ipli bikinili. (arka plan)

Uzun zamandır erkek arkadaşından ayrılan Camila için Sıcak Kız Yazının başlangıcıdır. Shawn Mendes, 2021’in sonunda. Ayrıca yakın zamanda sosyal medyada çeşitli bikini fotoğraflarını paylaştığı İtalya’ya bir gezi yaptı. Gezinin ardından iki festivalde performans sergiledi ve ardından kendine biraz zaman ayırmak için kısa bir sosyal medya detoksu yaptı. Şimdi, yine de harekete geçti!

Camila, son birkaç aydır Instagram’da seksi fotoğraflar paylaşmaktan çekinmese de, vücut imajıyla mücadelesi konusunda da açık. Paparazziler bu yılın başlarında sahilde fotoğraflarını çektiğinde, Camila görüntüleri çevrimiçi görmenin kendisini tetiklediğini itiraf etti. Camila, Nisan mesajında, “Çok küçük bikiniler giydim ve nasıl göründüğüme aldırış etmedim, sonra internette resimleri gördüm ve yorumları gördüm ve çok üzüldüm” dedi. “Saygımı etkilediğinde kendime, kendimin değil kültürün düşüncelerini düşündüğümü hatırlattım.”

Camila cabello
Camila Cabello bikiniyle sahilde. (arka plan)

Şarkıcı, özgüven ve vücut pozitifliği hakkında ilham verici bir mesaj paylaşmaya devam etti. Kasıtlı olarak nasıl makyaj yaptığını, midesini nasıl emdiğini ve bir dahaki sefere halk içinde bikini giydiğinde çok ağır bir şey yemediğini anlattı. Ancak bu, onu yalnızca daha “kendine karşı bilinçli” hale getirdi ve paparazzilerin hangi fotoğrafları çekeceği konusunda çok endişeli olduğu için keyif almadığı bir güne yol açtı. “Vücudunuzun nasıl göründüğüne o kadar takılırsanız, ruh sağlığınız bozulursa ve hayattan zevk alamıyorsanız, sağlık nedir?” merak etti. “Kimin için çekici görünmeye çalışıyorum ve sahilde güzel bir günde gevşemeye, rahatlamaya, eğlenmeye ve oyun oynamaya devam edemezsem kendime bile çekici gelebilir miyim?”

Camila, kesinlikle parıldadığı ve kız arkadaşlarıyla eğlendiği için, en son sahil gezisinde kameralara kesinlikle aldırış etmiyor gibiydi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/16/camila-cabello-bikini-miami-beach-photos/

Yorum yapın

SMM Panel