Camila Cabello İtalya’da Teknede Bikinili Tanga Rocks – Hollywood Life


Camila Cabello İtalya'da Teknede Bikinili Tanga Rocks - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Camila cabello İtalya’da gerçekten en iyi hayatını yaşıyor! 1 Haziran’da arkadaşlarıyla Positano’da tatil yapan Camila, lüks bir tekne yolculuğunun keyfini çıkardı ve burada turuncu tanga bikinisiyle ışınları yakaladı. Teknenin arkasında uzanırken, iki parçasının arka tarafının görülebilmesi için karnının üzerine yattığı bir fotoğrafını yayınladı. Arka planda muhteşem su ve İtalyan manzarasıyla güneşlenirken Camila tamamen kaygısız görünüyordu.

Günün erken saatlerinde Camila, bikinisinin üst yarısının da birkaç fotoğrafını yayınladı. Kayık turuncu bikini üstü tam teşhirdeyken teknede dans etti. Gece, şarkıcının arkadaşlarıyla yemek yerken İtalyan yemeklerini yemesiyle sona erdi.

Camila cabello
Camila Cabello beyaz mayoyla. (MEGA)

Camila, İtalya gezisinde kendinden emin bir şekilde seksi bakışları sallıyor olsa da, geçmişte beden imajıyla mücadelesi konusunda açıktı. Özellikle Camila, mayosuyla paparazziler tarafından fotoğraflanmaktan ve fotoğrafları görmenin onu nasıl etkilediğinden bahsetti. Nisan ayında Camila, “Çok küçük bikiniler giydim ve nasıl göründüğümü umursamadım, sonra internette resimleri gördüm ve yorumları gördüm ve çok üzüldüm” dedi. “Bunun hakkında konuşmak istedim çünkü kadınların resimlerini görüyoruz ve onları iyi göründükleri, formda veya ‘sağlıklı’ göründükleri için övüyoruz, ancak vücudunuzun nasıl göründüğüne bu kadar odaklanmışsanız, ruh sağlığınız zarar görüyorsa ve sağlık nedir? Hayatından zevk alamıyor musun?”

ile daha sonraki bir röportajda İnsanlar dergisinde, öz-bilinci konusunda neden bu kadar savunmasız kaldığını da açıkladı. “İnsanlar genellikle ünlülerin bu fotoğraflarına bakıp diyetlerini değiştirmek ya da buna talip olabilir” dedi. “’Hey, bu mutlaka arzulanacak bir şey değil’ gibi olmanın benim için önemli olduğunu düşündüm. Belli bir şekilde görünebilirim ama gerçekten berbat bir zaman geçirdim ve bu iyi bir yol değil.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/02/camila-cabello-thong-bikini-boat-italy-photo/

Yorum yapın

SMM Panel