Camila Cabello ‘Her Zaman Mevcut’ Vücut İmgesi Mücadelesini Açıyor – Hollywood Life


Camila cabello


Galeriyi görüntüle

Dışarıdan kendinden emin görünse de, Camila cabello sürekli zihinsel sağlığı ve vücudunu algılaması ile mücadele ediyor. 25 yaşındaki şarkıcı Instagram’da tanga bikinisini salladıktan iki hafta sonra 10 Mayıs’ta verdiği bir röportajda, vücudunda mutlu olmanın verdiği “sürekli var olan mücadeleyi” anlattı. Başarısını kutlarken mayosuyla kaygısız ve kendinden emin görünse de Ed Sheeran‘ın “Bam Bam” adlı şarkısını sevenler bir parça tuzla almalı. “İnsanlar genellikle ünlülerin bu fotoğraflarına bakıp diyetlerini değiştirmek ya da buna can atmak isteyebilir” dedi. İnsanlar dergisi, 25 Nisan’daki muhteşem bikini fotoğrafına atıfta bulundu. “Benim için ‘Hey, bu mutlaka arzulanacak bir şey değil’ gibi olmanın önemli olduğunu düşündüm. Belli bir şekilde görünebilirim, ama gerçekten boktan bir zaman geçirdim ve bu iyi bir yol değil.’”

2 Nisan’da Camila, Instagram sayfasında, belirli bir şekilde görünmek için karşılaştığı baskıları ve dışarıda mayoyla onu çekmeye çalışan paparazzileri görmenin ne kadar zor olabileceğini anlatan yürekten bir not paylaştı. “Miami’deki bu beach club’a her gittiğimde midem bulanıyor – bir şekilde babaları kontrol ettiğimde bikinimi giyip beni anlıyor ve ne zaman kendimi çok savunmasız ve hazırlıksız hissetsem – o kadar çok bikini giydim ki küçük ve nasıl göründüğüme aldırmadı, sonra çevrimiçi resimler ve yorumlar gördüm ve çok üzüldüm ”diye başladı. Sağlıklı bir kadın vücudunun nasıl olması gerektiğine dair toplumun yarattığı imajı açıklamaya devam etti. “Düşüncelerim haline gelen kültürümüzün düşüncelerinin boşluğunu ve hüznünü hissettim” dedi. “Bunun hakkında konuşmak istedim çünkü kadınların resimlerini görüyoruz ve onları iyi göründükleri, formda veya ‘sağlıklı’ göründükleri için övüyoruz, ancak bedeninizin nasıl göründüğüne o kadar odaklanmışsanız, ruh sağlığınız zarar görüyorsa ve siz sağlık nedir? Hayatından zevk alamıyor musun?”

Mesajına daha fazla değinen Camila, şunları söyledi: İnsanlar dürüst sözlerinin dünyada olumlu bir etki yaratmasını umuyor. “Bunun için bir çözümüm yok ve bu gönderiden sonra bile her zaman onunla mücadele ediyorum. Met’de [Gala], ben de onunla mücadele ettim, ”diye hatırladı. “Bu her zaman var olan bir mücadele ve bence birçok kadın böyle hissediyor.”

Ve eski Fifth Harmony üyesinin olumsuz düşünceleriyle tamamen savaşmak için bir çözümü olmasa da, kendini kötü hissetmeye başladığında kendine yardımcı olacak bazı adımları paylaştı. Camila, sosyal medya uygulamalarını telefonundan sildiğini ve sadece kendine zaman ayırdığını söyledi. O da terapiyi savundu. “Ne zaman beynimin zemininde biraz sos olsa ve orada çok kötü olsa, terapi sadece ben temizliyorum, onu ayıklıyorum” dedi. “Zihinsel sağlık sorunları yaşadığınızda, ona kırık bir kol veya bacak gibi davranıp, ‘Daha iyi hissetmek için X, Y ve Z’ye ihtiyacım var’ gibi davranmak, bunun önemli olduğunu düşünüyorum.”

Camila ayrıca çevresinde güvenilir bir arkadaş çevresi olduğunu ve bunlardan birinin şarkıcı arkadaşı olduğunu söyledi. selena Gomez, 29. “Her zaman çok destekleyici olan biri, gerçekten harika bir arkadaş ve büyük değerleri olan bir insan. Süper empatik, sadık ve dürüst,” diye fışkırdı. “Kendi küçük grubumuz var ve takılıyoruz ve tüm konuşmalarımız gerçek.” Selena ve Camila, yıllar boyunca birkaç kez birlikte görüldü. En son, birbirleriyle martini yudumlarken ve dudaklarını senkronize ettikleri bir alıntıya gülerek eğlenceli bir TikTok yayınladılar. Dans eden anneler. “Ve sonra iki tane vardı,” dedi Camila, Selena eklemeden önce, “Kimse bizi sevmiyor. Geriye iki kaltak kaldı.”

Selena ayrıca zihinsel sağlık mücadeleleri konusunda çok dürüsttü ve hatta Nadir Etki Fonu Rare Beauty kozmetik ve güzellik markasıyla birlikte, zihinsel sağlık bilincini ve kaynaklarını onlara ihtiyacı olanlara getirmeye yardımcı olmak amacıyla.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/10/camila-cabello-body-image-struggle/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir