Camila Cabello, Britney Spears’ı Denim-On-Denim Kıyafetiyle Yayınladı – Hollywood Life


Camila cabello


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Kerry Brown

Camila cabello25, bu hafta NYC’deki Rockefeller Center’da sahne aldığında onu sarstı. Bugün 10.000 dolarlık kot pantolon kıyafeti içinde Britney Spears‘ 2001’de giydiği ikonik mavi jean elbise Amerikan Müzik Ödülleri o sırada erkek arkadaşıyla Justin Timberlake41.

10.000 doları bulan yere kadar uzanan mavi kot ceket, baştan aşağı fermuarlıdır. Kristallerle kaplı ve elmas desenle detaylandırılmış Camila’nın ceketi tam anlamıyla kot severler için bir zevkti! Ceketin altındaki görünümün geri kalanında, “Bam Bam” şarkıcısı 295 dolarlık Denimcratic korse ve LA Roxx Levi kot pantolonla kombinlediği eldivenlerin yanı sıra Diesel marka indigo bir ceket giydi.

Camila cabello
Camila Cabello, 12 Nisan 2022’de NYC’deki ‘Today Show’u 10.000$’lık bir blue jean ceket ve tamamı jean bir takım giyerek ziyaret etti. (Deklanşör)

Camila ziyaret etti Bugün son albümü “Familia”dan yeni şarkılar seslendirecek. Seçtiği şarkılar dahil “Bam Bam” ve “Boys Don’t Cry” uzun zamandır erkek arkadaşından yeni ayrılmasıyla ilgili olduğu söyleniyor. Shawn Mendes23. Gösterisi, Camila’nın ev sahipliği yaptığında başlayan fırtınalı bir haftanın sonu oldu. Cumartesi gecesi canlı 9 Nisan’da

Camila Cabello, Britney Spears'ı Denim-On-Denim Kıyafetiyle Yayınladı – Hollywood Life
Britney Spears, 8 Ocak 2001’de 28. Yıllık Amerikan Müzik Ödülleri’ne Justin Timberlake’in o sıralar erkek arkadaşıyla birlikte, şimdi ikonik bir blue jean elbise giyerek geldi. (Deklanşör)

Camila’nın bu haftaki kıyafeti, son zamanlarda taklit ettiği tek zaman değil. Gibi HollywoodYaşam Yakın zamanda bildirildiğine göre, Camila’nın yeni şarkısı “La Buena Vida” bir ilişkinin ölümüyle ilgiliyken, Shawn’ın son hit şarkısı “When You’re Gone” ironik bir şekilde ayrılıkla da ilgili. “Ben seninki gibi hissetmiyorum, sen benimki gibi hissetmiyorsun ve yirmili yaşlarım beni geçecek, oh hayır, hayat bu değil,” dedi Camila yeni reçelinde. Shawn’ın “When You’re Gone” şarkısında, “Ne yapmamız gerektiğini biliyorum, senden vazgeçmek benim için zor, bu yüzden sadece tutunmaya çalışıyorum, bekle, yapmıyorum. Gittiğinde nasıl bir şey olduğunu bilmek istiyorum.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/14/camila-cabello-channels-britney-spears-in-denim-on-denim-outfit-with-10k-trench-coat/

Yorum yapın