Cameron Diaz ve Benji Madden 2. Bebek Umutları: Rapor – Hollywood Life


cameron diaz, benji madden


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Cameron Diaz ve Benji Madden ailelerini genişletmek istedikleri bildiriliyor. Çifte yakın bir kaynak, başka bir çocuk sahibi olmayı düşündüklerini açıkladı. Bize Haftalık. 49 yaşındaki Cameron ve 43 yaşındaki Benji, kızlarını doğurduktan sonra ikinci çocukları için seçeneklerine bakıyorlar. Raddix, 2, Aralık 2019’da.

Kaynak, çiftin başka bir bebeği “tartıştığını” ve “bir süredir vekil seçenekleri araştırdıklarını” açıkladı. içeriden biri anlattı Bize Haftalık İyi Charlotte rock’çısının uzun zamandır bir grup çocuğa sahip olmayı hayal ettiğini. Çıkışa, “Benji her zaman büyük bir aile istedi ve Cameron’ın kızlarının gelişinden sonra ikna edilmesine gerek yoktu” dediler.

Cameron Diaz ve Benji Madden 2. Bebek Umutları: Rapor – Hollywood Life
Cameron ve Benji’nin başka bir çocuk sahibi olmayı düşündükleri bildiriliyor. (YENİ/MEGA)

Raddix’in kolay doğumundan sonra, Benji ve Cameron’ın gözleri bir erkek bebek üzerindedir, ancak her şeye açıktırlar. Kaynak, “Elbette bir erkek çocuğu severler ama sadece sağlıklı bir bebek isterler” dedi. yaptı.”

Cameron, 2014’te oyunculuktan emekli olduğunu açıkladıktan beş yıl sonra Raddix’e sahipti. Arası sona ererken. Birlikte rol almak için emekliliğinden çıktığını açıklarken Jamie foxx içinde Eyleme Geri Dön, aktris açıkça anne olmayı seviyor! Pek çok kez bebeğiyle birlikte görüldü ve anne-kız ikilisi kesinlikle birlikte vakit geçirmeyi çok seviyor.

Cameron Diaz ve Benji Madden 2. Bebek Umutları: Rapor – Hollywood Life
Benji ve Cameron 2015’ten beri evliler. (MEGA)

Cameron, 2021’de bir röportaj sırasında anne olmayı nasıl sevdiğini anlattı. Kevin Hart. “Her şey başlar ve gider ve durur ve gider çünkü hepsi onun ihtiyaçlarıyla ilgilidir” dedi. “[To] bir aileye sahip olmak ve evli olmak ve küçük bir aile çekirdeğimiz var. Bu tamamen en iyi şey. Bir filme yapılması gerekeni vermek için gerekenlere sahip değilim. Bütün enerjim burada.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/13/cameron-diaz-benji-madden-2nd-baby-report/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir