Cameron Diaz Oyunculuğa Dönüşü Hakkında Fışkırıyor


Cameron Diaz spot ışığına geri dönmeye hazır.

Hollywood’dan sekiz yıl uzak kaldıktan sonra, oyuncu yaklaşmakta olan Netflix filmi hakkında konuştu. Eyleme Geri Dönkamera önüne geri döndüğü için “hem” gergin hem de heyecanlı olduğunu itiraf etti.

“Biraz kas hafızası, ne demek istediğimi anlıyor musun?” 16 Eylül’deki bir görünüm sırasında açıkladı Jimmy Fallon’ın Başrolde Olduğu Tonight Show. “Bunu o kadar uzun süre yaptım ki, süreç gibi bir şey, bir şekilde tekrar içine düştüm. Ama biraz farklı hissettiriyor.

50 yaşındaki Cameron da birlikte oyunculuğa geri dönmenin “harika” olduğunu söyledi. Jamie foxxDaha önce 1999 spor dizisinde birlikte rol aldığı Herhangi Bir Pazar Günü ve müzikalin 2014 versiyonu Annie.

“Yaptığım son film Annie Jamie ile birlikte ve bu yüzden geri dönen ilk film Jamie ile bu film” dedi. “O çok harika, çok kolay, çok profesyonel, çok yetenekli ve sadece onunla çalışabiliyor.”

“Çok eğlenceli olacak” diye ekledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346806/cameron-diaz-gushes-about-her-return-to-acting-on-the-tonight-show?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir