Cameron DIaz, ‘Mary Hakkında Bir Şey Var’ Saç Jeli Sahnesini Yeniden Yaratıyor – Hollywood Life


kameron diaz


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Everett Koleksiyonunun izniyle

Cameron Diaz49 yaşındaki aktris, 3 Mayıs’ta Instagram’da bir video paylaştığında hayranlarını 1998’e geri getirdi.ikonik filmi T’den komik ve rezil saç jölesi sahnesini taklit ediyorişte Mary hakkında bir şey! Kendi kurduğu Avaline adlı şarabın reklamı niteliğindeki video, 9,3 milyon takipçisiyle paylaşıldı ve komedyene yer verildi. benito Skinner, 27. Kaküllerini “saç jölesi” ile yapıştırarak akşam yemeği için evine gelen eşcinsel bir arkadaş rolünü oynuyor. o filmden bir sahne.

Video, Benito’nun ortağı olduğu varsayılan bir arabanın yolcu koltuğuna binmesiyle başlıyor. Yolda giderken, “Aman Tanrım, Terry, Kelimenin tam anlamıyla akşam yemeği için Cameron Diaz’ın evine gidiyoruz. Çok gerginim,” kamera, Cameron’ın Covid-19 pandemisi sırasında 2020’de piyasaya sürdüğü marka olan kucağında Avaline şarabı kutularını göstermek için aşağı inmeden önce. Daha sonra, arabayı kullanan ortağına, “Birinin kendi şarap markasını akşam yemeği için evine getirmesini garip buluyor musunuz?” diye sorar.

Cameron Diaz
Cameron Diaz, 1998 yılında ‘Mary Hakkında Bir Şey Var’ adlı romantik komedi filminde süperstarlık yaptı. (Fotoğraf Everett Collection’ın izniyle)

Sonraki sahnede Cameron evde kanepede oturuyor. Telefonunu karıştırıyor ve fotoğraflara bakıyor. Mary hakkında bir şey varayrıca rol aldı Ben Stiller, 56. Kapı zili çaldığında Cameron kendi kendine, “Oooh! Buradalar, eşcinsel erkekleri seviyorum.” Daha sonra kapıyı açar ve Benito ve ortağı tarafından karşılanır. Benito, filmdeki Cameron karakteri gibi giyinmiş ve kaküllerini yapıştırmış olduğu için dehşete düşmüş görünüyor – tıpkı bir filme girdikten sonra yaptığı gibi. yapışkan filmde Ben ile durum.

Cameron omuzlarını silkti ve başını aşağı attı. Geldiğinde, Mary’nin filmdeki karakterine tıpatıp benziyor. O da kaküllerini (öksürük öksürüğü) “saç jölesi” ile yapıştırdı. Videonun son sahnesi, Cameron ve en iyi arkadaşı Benito’nun içkisini açarken ve her ikisi de yapıştırılmış kaküllerle döverken görülüyor. Ne yazık ki, oyunculuğa dönüşü kısa sürdü. Gibi HollywoodYaşam Daha önce bildirildiğine göre, Cameron birkaç yıl önce oyunculuktan emekli oldu ve şimdi şarabına ve onunla olan evliliğine odaklanıyor. Benji Madden43.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/03/cameron-diaz-recreates-theres-something-about-mary-hair-gel-scene-video/

Yorum yapın