Cameron Diaz Benji İle Siyah Tişört ve Taytla Dışarı Çıktı: Fotoğraflar – Hollywood Life


kameron diaz


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Cameron Diaz50 ve kocası, Benji Madden43 yaşında, 20 Eylül’de ender bir gezinti için New York sokaklarına döküldü. Bir çocuk annesi, tamamen siyah bir kıyafet içindeki erkeğiyle ayak işlerini yürütürken tam bir rahatlığı tercih etti. Bol kollu bir tişört ve beline sarılı bir kot ceket ile eşleştirilmiş siyah tozluk giymişti. bu Çarli’nin Melekleri star sarı buklelerini gündelik bir topuzla bağladı ve siyah güneş gözlükleri, altın küpeler ve parlak turuncu spor ayakkabılarla donatıldı. Bir renk patlaması için Cameron, turuncu vuruşlarını turuncu tırnakları ve telefon kılıfıyla eşleştirdi! Buna ek olarak, gündüz macerası için çok az makyajla ya da hiç makyaj yapmayarak çarpıcı görünüyordu.

Cameron Diaz
Cameron Diaz, 20 Eylül’de NYC’de tamamen siyah bir kıyafetle sallanıyor. (MEGA)

Benji ayrıca bol siyah pantolon, siyah kapüşonlu üst ve koyu renk spor ayakkabılardan oluşan rahat bir kıyafet içinde rahat görünüyordu. Görünümünü kuzgun renkli bir beyzbol şapkası ve saplama küpeleriyle tamamladı. Sevimli çift meşgul görünüyordu, ikisi de sohbet için ara verdi ve Big Apple’da hareket etmeye devam etti.

İkisinin nadiren görülmesi, T’de sarışın bombanın görünmesinden sadece birkaç gün sonra geldi.o Tonight Show Başrolde Jimmy Fallon. Cameron tarafından durduruldu ile sohbet etmek Jimmy Fallon, 48, son doğum günü kutlamaları ve yeni şarap şirketi Avaline hakkında. Röportaj sırasında Jimmy, Cameron’ın şarap şişelerindeki etiketlere iltifat etti. “Etiketleri sevdiğimi söylemeye devam edeceğim çünkü hepsi farklı – hepsi size tam olarak tadının nasıl olduğunu anlatıyor” dedi. bu Kötü Öğretmen aktris daha sonra şarap şişelerinin neden lezzet notalarıyla tasarlandığını açıklamaya devam etti. “Bir bakkala gittiğinizde bilirsiniz ve bir çeşit çeşit gibi bilirsiniz çünkü bu sizin tattığınız şeydir” dedi kısmen. Cameron, “Böyle bir tadı olan çeşidi bulmaya çalışmak yerine, size sadece tadının şişede nasıl olduğunu söylüyoruz,” diye ekledi.

Cameron Diaz
Cameron Diaz ve kocası Benji Madden, 20 Eylül’de NYC’de. (MEGA)

Şarap şirketi Avaline, arkadaşıyla birlikte kuruldu. Katherine Gücü2018’de ve resmi olarak Temmuz 2020’de piyasaya sürüldü. Marka, “şeffaf olarak üretilmiş, doğal güzelliklerle dolu, gereksiz ekstralardan arınmış” olmakla övünüyor. resmi internet sitesi. Jimmy ile röportaj sırasında, iki komedyen de lezzetli bir bardak paylaştı Bu ay piyasaya sürülen Avaline’in Cabernet Sauvignon’u.

Cameron, NYC’de ayak işlerini yürütmediğinde veya gece yarısı talk show sunucularıyla şarap içmediğinde, kızını büyütmekle meşguldür. Benji ve karısı kızlarını karşıladı Raddix Madden, 2, 2019 yılında bir vekil aracılığıyla hayatlarına girdi. Çift, 2015 yılında Cameron’ın Beverly Hills evinde düzenlenen sessiz bir törenle evlendi. Dışarıda ve etrafta pek görülmezler, bu yüzden bu görüş – onun görünümüyle birlikte Bu Gece Gösterisi – muhteşem yıldız için yoğun bir hafta yaratın!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/21/cameron-diaz-black-t-shirt-leggings-benji-madden-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir